Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu arada önceki diyetisyenimle bu 9. Gorusmemizmis. Toplamda 7 kilo vermişim ve bunu yaklaşık 6 kilosu yağdan gitmiş. Şuan 5-6 kilo daha verirsem ideale ulaşmış oluyorum
Süper maşallah canım.
Ne güzel bir ilerleme. Allah şifalar versin. Apayla yaşam sistemi uyguladım ve iyileşiyorsun öyle mi? Ne kadar süredir?
Ne hastalıkların vardı tam olarak?

Afiyet olsun canım, menü güzel, akşam azıcık geç olmuş.
Afiyet olsun canım, güzel menü olmuş. Çokoprens gözden kaçıversin bakalım.
Böyle ayrı ayrı yazınca kaptancığım az yemiş görünmüş Sporu da zaten muhteşemmm.
Yemek yememişsin resmen bugün. Adımların güzel.
Sabah yoldan çıkılmış biraz, hatta akşam da kurabiyeler yenmiş, tartı günü ödülü galiba.
Afiyet olsun canım çok güzel olmuş.
Afiyet olsun canım, belki daha önce açıklamış olabilirsin ama unutmuşumdur ben, akşam geç olmuş, genelde böyle mi oluyor. Yediklerinde hiçbir sorun yok bu arada, sporun da güzel.

Biraz kaçamak olmuş sanki canım afiyet olsun yarın dengelersin

8de akşam yemeği yedim, 9a doğru kızımı uyutmaya götürdüm 1 saatte anca uydu
Ben şimdi son ara öğünümü yapsam 1 saat sonra uyusam nolur ki
Diyetisyen listesi mi bu, illa ki ara öğün yapmak zorunda mısın? Normalde ben günü erkenden bitirmeyi tercih ediyorum ama herhangi bir özel durumum yok. Senin varsa eğer yapabilirsin ama çok geçmeden de yatacakmışsın, bilemedim yani.

Emzirdiği için vermiş olabilir canım bana da diyetisyen gece hurma ya da ceviz vs serbest bırakıyor emzirmede açlık olursa diye ama ben de yemiyorum açlık yapmaya çalışıyorum uzun süreli

Bem geç yatıp geç kalkıyorum gece oturuyorum genelde (kpss çalışıyorum) o yüzden böyle

Emzirdiği için vermiş olabilir canım bana da diyetisyen gece hurma ya da ceviz vs serbest bırakıyor emzirmede açlık olursa diye ama ben de yemiyorum açlık yapmaya çalışıyorum uzun süreli
Ben de öyle düşündüm canım, hem ben hem o yeni geldi, birbirimizi hiç tanımıyoruz ama çocuğu yatırdım diyince emin olamadım. Bildiğim biri olsa bu saatte ne gerek yeme yat derdim ama emziriyorsa yemesi gerekebilir. Bence sen de sütün için dikkat et canım..

Evet ya bir dönem destek almıştım o liste üzerinden gidiyorum. 1 meyve ve kiraz sapı çayı aslında çok bişi değil. Yiyorum valla gece bebiş emmeye kalktığında midem kazınıyor yoksa

Sen bence hiç kafana takma bugünkü sonucu ama kabak detoksu iyidir, zamanında az yapmadık.
Yiyip de artı çıktım kafasında değilim zaten ama yine de eksiye dönmek için uğraşıyorum canım napıyım cumartesiye kadar eksi olmam lazım cuma da diyetisyen kontrolüm var bakalım nolcak

Menü
Sabah hiç birşey erken yola çıktım 400 km yol ödemi
Saat 1 gibi 1 maximus çikolata 1 ıcetea
Akşam 5 gibi
Müsli ve granola karıştırdım bir kase onu yeşim 1 Lt su 1 bardak hibuskus çayı 1 bardak filtre kahve içtim 7 bin civarında adım ile günü kapattım herkese iyi geceler bi aksilik olmazsa cumartesiye kadar açlık yapmak istiyorum bi midem dinlensin de eski düzenime döneyim yarın pilatese de başlıyorum inşallah
Elhan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…