Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yine mi torun bakacaksın o_O
Çocuklara bakıp büyüttügümüz yetmiyor mu 🥴 her işe burnumu sokmak istemiyorum ama dayanamadım fezom :kızgın:
Benim çoçuğuma Annem bakıyor 5.5 yaşında Allah razı olsun.Benim Annem gibi Anne Anneanne bulunmaz zaten asla . Rabbim başımızdan eksik etmesin 🤲🧿

İyi akşamlar
05.03.2024

Sabah yok

12:30 2 yumurtadan omlet,çay

Ara 17:00 dışarıdaydım geçe kaldı. 20 gr badem,1 kupa yeşilçay,4 k kayısı

20:30 Yarım kabak,Yarım havuç,1 küçük soğan,1 küçük patates 5 fıs z.yağ ile airfryer da pişirdim.
3 yk yoğurt ,1 dilim artizan ekmek (aslında ekmek yoktu ama çok acıkmışım yedim artık birazdan yapmam gereken ara öğünü yapmam)

Ayrıca 3 kupa sütlü filtre kahve

2.5 lt su
6732 adım

Elhan Elhan @Mthn83 @Cordelia
Afiyet olsun canım güzel menü.Metabolizma çalışması için saat 10 kadar kahvaltı işini bitirirsen daha iyi olur.

İyi ki geldin enerjimize enerji kattın ♥️
Böyle şeyler duyunca keyiften 4 köşe oluyorum.
Gözümü sende açtım 🙄🤣
Aşkımız kısa sürdü ama, artık maviş kaptanımın askeriyiz :KK50:
Söylemem gerisini sır 🙄
@Cordelia şuraya küçük harflerle tatlı yaninada balık salata yazsana 🙄😅
Vayy gizli gizli neler yenmiş de haberimiz yokmuş, imam böyleyse cemaat naapsın :KK70:
Benim basenlerim dolu canım üstte bişi yok. Hatta kadınlarda olması gereken şeyler var o da yok 😂
O üsttekiler bence çok da gerekli değil, benim her taraflar dolu maalesef ama inşallah gidecekler artık.

Doktora kan sonuçlarını sordum
Eski ve yeniyi karşılaştırdı, hepsi çok iyi olmuş, karaciğer temizliği sonrası ağrı kesiciyi bıraktım, faydası yok dedim, iyi yapmışsın dedi hatta içtiğim 2 ilacı daha bırakabilirsin dedi💃🏾💃🏾💃🏾
AdChoices
ADVERTISING​
Troid ilacını da bir müddet bırakacağım ( dozu çok düşüktü) 3 ayda bir kan verip kontrol ettireceğim, değişme, bozulma olmazsa onu da bırakacağım, diğer ikiyi ömür boyu kullanacağım, buna şükür🤲🏼🤲🏼
Lenfödem baya azaldı dedim, çok şaşırdı ve sevindi, ben ondan korkuyordum dedi
Oruç tutabilirmiyim dedim, hissiyatım tutmasan iyi olur dedi, vücut susuz kalmamalı dedi
Apayrı yaşam sistemini uyguladım, sonunda karaciğer temizliği yaptım dedim, sonrası biraz bocaladım dedim, bocalama çabuk toparlan ve devam et dedi
Haberlerin iyi olmasına çok sevindim, inşallah daha da iyi olsun. Doktorun dediklerini mutlaka dinle, Allah biliyor neden tutamadığını, sonra iyi olduğun zaman tutarsın. Önce sağlığın gelmeli.

5 Mart 2024 menü

Bir kupa sade şekersiz Türk kahvesi

12.15
1826B2CC-FC42-46ED-B67F-2AF6178BB4CC.jpeg

13.30
Sade Türk kahvesi

16.00
Yeşilçay

19.30
8li İsveç köftesi Yanında patates yerine haşlanmış sebzesinden fazla aldım
Karides güveç
Ayran