Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sütümde azalma olmadı şükür ya damla çay vs kullanıyorum zaten süt için hala ben bebeğim de artık ek gıda yiyo seviyo o yüzden süt yetmez gibi korkum yok pek azalma olursa hemen yerim süt daha önemli az yemedim zamaninda süt olsun diye

Teşekkür ederim canım öğlen yediğim salatalar bayağı iyi geliyor açıkçası en azından tok tutuyor birde güzel yapıyorlar içinde havucundan turpuna kadar koyuyorlar fiyat da uygun yediğim yerde :)
Biz yemekhanede ne çıkarsa ona talim ediyoruz, çok şanslıymışsın. Salata diyetin kurtarıcısı zaten, tok da tutuyor ne güzel.

Biz yemekhanede ne çıkarsa ona talim ediyoruz, çok şanslıymışsın. Salata diyetin kurtarıcısı zaten, tok da tutuyor ne güzel.
Bizim orda da çok seçenek yok canım bir kahve bir kebapçı bir ev yemekler yapan yer bar ki cafe ile ev yemekleri yapan yer pahalı aşırı birde belediyenin lokantası var ordan yiyorum ben hep hem uygun hem fiyat performans ürünü. Yoksa yemek kartı ay sonuna yetmiyor maalesef pahalı yerden yiyince

Emzirdiği için vermiş olabilir canım bana da diyetisyen gece hurma ya da ceviz vs serbest bırakıyor emzirmede açlık olursa diye ama ben de yemiyorum açlık yapmaya çalışıyorum uzun süreli
Merhabaa sizin bebiş kaç aylık?
Biz daha ek gıdaya geçemedik
ye canım afiyet olsun, bebişe süt olsun inşallah.
Teşekkür ederimm inşallah

5 Mart menü
Sabah 10
Çay tabağı kadar kaşarlı patatesli yumurta yemlik adında ot güzel yedim çiğ severim

Öğle den sonra
Bir tabak patates salatası
Bir büyük kase tirsik, ekşili bir corbadir yagsizdir
2 dilim elma,bir portakal,6 yakın fıstık

Akşam kahvaltı hazırladım
Tadımlık yedim hepsinden , çökelek kavurma, sucuklu yumurta ve peynir
Ekmek çeyrek dilim kadar vardir
Bir bardak kefir
7 bin adım 700 adim
Elhan M Minicikfzt Cordelia

Merhaba mutlu anne,
Allah bağışlasın yavrularınızı.
Diyetisyen listenize uyup bizimle devam ederseniz sağlıklı sonuçlar alacağınızı düşünüyorum.
Aramıza katilmanizdan mutluluk duyarız. Yarın sabah fotoğrafli kilo bildiriminizle ilk adımı atabilirsiniz. İlk ogununuzu. yemeden tartilip bizimle paylaşin. Kilo takibinizi yapalım.
Akşamları veya gece yeme işi bittikten sonra menü bildirimi yapıp beni etiketleyin. Bir haftalik hazırlık bölümünden sonra arzu ederseniz takım seçmelerine girer takımlara dahil olursunuz. Zaman içinde diğer detayları da konuşur yardımcı oluruz . İlk sayfamızda katılım formumuzu doldurdunuz mu ?

Afiyet olsun canım

Süper maşallah canım.

Ne güzel bir ilerleme. Allah şifalar versin. Apayla yaşam sistemi uyguladım ve iyileşiyorsun öyle mi? Ne kadar süredir?
Ne hastalıkların vardı tam olarak?
4 ayda 7 seviye bitti, karaciğer temizliği yaptım, son 1 ay 8. Seviyeyi oturtamadım
Ramazanda da birlikteyiz, sonrası inşaAllah düzen sağlarım

Troid var, yaklaşık 16 sene önce ameliyat oldum, 75 ilk hap kullanıyordum, senesini hatırlamıyorum, 6, 7 sene olmuştur 23 gün açlık yaptım, o zaman da değerlerim çok düzeldi ve 75 ilk hapı yarıya bölüp haftanın 5 günü içmeye başladım
Sonrasında beslenme bozulsada doz artmadı

Geçen sene damar tıkanıklığı sebebiyle felç geçirdim

Demirim arada düşer, b12 düşer ama ciddi bişey olmamıştı

Sanırım başka rahatsızlığım yok

Kurabiye olmasaydı iyiydi

Selam kızlar
Bugün aralıklı oruçum bozuldu aamaa yarın devam edcm
Sbah Bir parça ekmek
Mantar sote bir salatalık biraz yeşşlik

Ara bir kahve bir avuç fındık

Saat 3 gibi iki adet çig köfte bol salata ve tavuk ızgara iki kaşık Kilis tava bir bardak kola
Evde degildim

Yeşil çay 30 dakika Leslie 300 puan
6900 adım = 690 puan
Toplam 720 puan
Elhan Cordelia Mthn83

Yemlik bende çok severim
Kaç sene oldu yemeyeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…