Popüler Konu LenaG ile MasterFit

5 Mart Salı menüsü
11.00 kahvaltı
2 kuru kayısı, 15 adet çiğ badem

12.30 öğle
Yarım kase şehriye çorbası, yarım kase kuru fasulye, 3-4 kaşık pirinç pilavı, turşu. (Çalıştığım yerdeki yemek, yani başka seçenek yok).

14.00 ara
15-20 adet beyaz leblebi ve Siirt fıstığı

19.00 akşam
Ton balıklı yeşil salata

19.45 kayısılı yeşil çay

5.000 adım 500 puan
1 saat yüzme yapılacak inşallah

Elhan Cordelia Mthn83

Son mesajları görüp gazozumu içmeye geldim

Son düzenleme:
Kıyamam ben ona yaa, çok üzüldüm ama sizinle birlikte yaşayacağına da çok sevindim. Son zamanlarında mutlu olacak, belki zamanla durumu da çok daha iyiye gider.

Kilo veren herkesi tebrik ediyorum
Alanlarda bu hafta büyük kaçamaklar yoktu bence. Bu bizim yarisimizdi M Minicikfzt kaptanimda. Şimdi sizlerin yarışı başladı. Hepimize başarılar diliyorum
Canım öncelikle kendi aranızdaki yarış için ikinizi de tebrik ederim, minicik kaptanım vücudunun darbesini yemiş oldu ama canı sağolsun. M Minicikfzt benim ilk takım kaptanım olarak çok özel kalacaksın canım, Mthn83 kaptanım da beni canı gönülden istediği için çok özel.

İyi ki burayı bulup gelmişim, gerçekten o kadar motive edici bir yer ki, kendi adıma uzun süredir yakalayamadığım motivasyonu sizlerle yakaladım. İnşallah cumartesiye de güzel rakamlarla geliriz hepimiz.

İyi Akşamlar Arkadaşlar Takım Kaptanlarım @Elhan M Minicikfzt
Bu gece nöbetteyim

05.03.2024 Beslenme Listem

Sabah 09:00
1 yumurtadan omlet (Yağsız)
1 dl.peynir
2 yemek kaşığı zeytinyağı (pul biber)
5 adet zeytin
Yeşillik
1 dl.tam buğday ekmeği
1 kupa yeşil çay

Öğlen 16:00 Dışarıdaydım
6 tane kavrulmamış fındık
1 tane ceviz

Akşam 18:30
1 kase kabak yemeği (1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile pişmiş)
1 bardak ayran
1 dl.tam buğday ekmeği

22:00 gibi yeşil çay
10 bardak su içildi

20 dakika Andulasyona girdim
5000 adım atıldı
Cordelia

5 Mart salı
Kahvaltı: omlet, zeytin, avokado peynir ezmeli 1 dilim tb ekmek, 1 dilim yeşil elma

Öğle: tavuk döner dürüm menü ayran

Akşam: yok

Egzersiz: 7000 adım
Su : 1,5 henüz
Elhan Cordelia

Benim ctesi tartım olmadığı için farkı bilmiyorum o yüzden tartı paylaşmadım bugün. Dışardaydım bi de sonradan gördüm mesajları. Ctesi tartı fotomu atıp takımlardan düzenli devam ederim inşallah

Afiyet olsun canım çok güzel menü ve spor

İnsallah canım çok teşekkür ederim

Canım çorba hazır derken eğer paketliyse kullanmamanı öneririm. Lokantada içtim anlamındaysa afiyet olsun, umarım güzel sonuçlar alırsın.
Afiyet olsun, sadece bu kadar mı yedin, akşam yok mu kaptanım, çok az olmuş hem yemekler hem de su.
Afiyet olsun canım, çok güzel menü. Cumartesi sürpriz bekliyorum senden.
Afiyet olsun, çok güzel menü. Yediğin saatleri de bundan sonra yazarsan daha aydınlatıcı olur. Bu arada hoşgeldin, ben de çok yeniyim buralarda.
İyi akşamlar Kızlar

Menüm şöyle

Sabah
2 haşlanmış yumurta
Bol salata

Ara
1 avuç çiğ fostık
1 avuç yaban Mersini

Ara
2dilim peynir

Akşam
3 köfte
Bol salata

2.5 lt su
1 saat yürüyüş
Afiyet olsun her şey çok güzel olmuş.
Afiyet olsun canım güzel menü.

Daha çok kalori açığı olusturayim diyorum ama olmuyor. Sabah tartisinda istedigim sonuç gelmeyince bugün yediklerim arttı arkecim.
Bence gereğinden az yediğinde vücut onu depoya atıyor. Sağlıksız yiyeceklerden uzak durup olması gerektiği kadar yemelisin bence kaptancım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…