Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Memnun olduk. Ne iyi ettin de geldin. :KK68:
Hayalindeki kiloya sağlıkla ulasmani dilerim. :KK60:
Minik bebeğin sağlıkla büyüsün emzirdigin için rahatlıkla inersin 52- 53' lere . :dua:
Teşekkürler teyzesi 😍
Ben de rahat veririm diye düşünüyorum. Misafirliklere, buluşmalara az gidersem bu iş tamamdır😬

Bugun salı sabah ki kilonu biliyorsan Elhan Elhan etıketleyerek paylaş , yapman gereken aksam yeme işi bittiğinde yine @elhanı etıketleyerek menü paylaşımı yapman kahvaltı saat
Ara öğün
Akşam gibi yaptığın spor attıgın adım da belliyse varsa ek olarak paylaşımına @Cordelia eklemen gerekır
Artı kac lıtre su ıctıgını de eklemelısın
Harıcınde cumartesı sabah 13.00 e kadar tartı fotosu nıckname tarıhlı olarak eklenir
Satilucky Satilucky 1HANIM 1HANIM
İlgililerine duyurulur 😂 tartı bugun yok ise yarın verebilirsiniz bildirimleri
Elhan Elhan genel kaptanımız
Kırmızı ve mavı takım kaptanlarımız her hafta değişiyor
Şuan hazırlık olduğu için Elhan Elhan etiketleyerek devam edebilirsiniz
Teşekkürler papatyacim. :super:
freejourney freejourney
Satilucky Satilucky
1HANIM 1HANIM
İlk tartı bildirimlerinizi yarın sabah kahvaltı saatinizden once akıllı tarti kullanıyorsanız programdan ekran görüntüsü alarak ( soyisim varsa üzerini karalayin)
Normal tartı kullanıyorsanız minik bir kağıda tarih ve nickinizi yazıp üzerine koyup fotoğrafini alın.
Akılsız tartısı olan
IMG_20240202_111216.jpg
Akıllı tartısı olan 👇
Screenshot_2024-03-02-08-12-26-580-edit_com.xiaomi.hm.health~2.jpg

Yorgunluğun getirdiği ödem olabilir fezom. Hafta sonuna eksiye gecmeni dilerim. :dua: :KK60:
Yorgunluk, uykusuzluk, az su
Valla iyi idare etmişim
Misafirle birlikte evden çıktık, doktora geldim, daha mutfakta dağınık duruyor
Allah ım bugün biraz daha enerji ver, yarın torunlara bakmaya gideceğiz, kolay geçer
Cumartesi eksi cepte, rakam ne kadar olur bilemem🤲🏼🤲🏼

Afiyet olsun canım, tek öğünün sebebini öğrendim, açlık başağrısı yapar, bence düzenli menülerle devam etmen sağlık açısından daha iyi.

Afiyet olsun canım, menü ve spor çok güzel.

Afiyet olsun canım, öncelikle tebrik ediyorum ama mavi takımda olduğun için de yese miydin acaba diyorum :KK70:

Genel olarak çok az yiyorsun gibi geliyor bana, bir sebebi var mı? seni zorlamıyor mu böylesi.

Afiyet olsun takım arkadaşım, ne de güzel bir menü olmuş.

Afiyet olsun, karşı takımdan yine çok güzel bir menü gelmiş :KK62:

Vayy be kaptana bak, keki bile azıcık yemiş, helal olsun.
Daha çok kalori açığı olusturayim diyorum ama olmuyor. :KK43: Sabah tartisinda istedigim sonuç gelmeyince bugün yediklerim arttı arkecim. :olamaz:

Yorgunluk, uykusuzluk, az su
Valla iyi idare etmişim
Misafirle birlikte evden çıktık, doktora geldim, daha mutfakta dağınık duruyor
Allah ım bugün biraz daha enerji ver, yarın torunlara bakmaya gideceğiz, kolay geçer
Cumartesi eksi cepte, rakam ne kadar olur bilemem🤲🏼🤲🏼
Yine mi torun bakacaksın o_O
Çocuklara bakıp büyüttügümüz yetmiyor mu 🥴 her işe burnumu sokmak istemiyorum ama dayanamadım fezom :kızgın:

X