Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoşgeldin canım

Afiyet olsun canım yine harikasın.
Öğlen yediğini akşam yemeyerek dengelemişsin ama umarım acıkıp kendini yemeye vurmazsın. Adımların güzel.
Afiyet olsun zeytin canavarı. Hamsi tava ekmeksiz yenince bence bir şey olmaz. Suyu çok az buldum sadece.

Paketli corbalardan diyeti 5 dakikada bulup uygulamaya geçirdiğim için çorba yapmaya vakit bulamadım ama yarın kendim yapicam

Menü güzel afiyet olsun
Sporda varmı
Afiyet olsun
İyi ki geldin enerjimize enerji kattın
Birlikteliğimiz kısa sürdü canım ama sen benim ilkimsin unutma
Gözümü sende açtım
Hey maşallah kaptanıma, sulak yerde yetişmişsin. Azıcık da bize ver
Cooook
Müthişsin Canım Darısı sağlıkla bizlere inşallah
İnşallah
.
Afiyet olsun, sadece bu kadar mı yedin, akşam yok mu kaptanım, çok az olmuş hem yemekler hem de su.
Söylemem gerisini sır
Cordelia şuraya küçük harflerle tatlı yaninada balık salata yazsana
Benimde boyum aynı canım o yüzden kilom dağılımlı
Benim basenlerim dolu canım üstte bişi yok. Hatta kadınlarda olması gereken şeyler var o da yok

Harika eksi.
Sahi o yediğin tatlilar nereye gitti
Wunder salı günü dersin kaçta bitiyor? Bildirim saatini 14' e alabiliriz. Büşra icin yapmıştık senin için de yapabiliriz. Öğretmenimiz çok nasılsa
Sonraki günler bir şey yememeye bağlıyorum ben ben 12 buçukta çıkıyorum ama çıkar çıkmaz eşimin okula geçip ondan arabayı alıp kızımı kreşten almaya gidip eve gelir gelmez de kızımı uyutmaya geçiyorum. Ama artık sabah okulda ilk ders hemen atmaya çalışacağım salı günleri bakalım uyum sağlayamazsam o zaman rica ederim 2 olsun mu diye şimdilik kalsın da böyle

Mthn83
tatlı ve Balık Salata yemis.

Son düzenleme:
Yine mi torun bakacaksın
Çocuklara bakıp büyüttügümüz yetmiyor mu her işe burnumu sokmak istemiyorum ama dayanamadım fezom
Yarın kızım kutlama yemeğine davetli, damat öğleci çalışıyor
Onların evinde sadece yanlarında duruyoruz, benim evde zor oluyor, 25 sene başkalarının gönlünü görmek için çocuklarımla güzel ilgilenemedim, açığı torunlarla kapatıyorum kaptanım

Kahvaltı 14.30
Dünkü gibi yoğurda yulaf elma ceviz kuru kayısı falan koydum ama yanında bir tane cokoprens yedim.
Sabah okulda bir avuç sarı leblebi yedim

Akşam 17.30
İştahım yoktu 3-4 yemek kaşığı kuru fasulyeli pilav yedim pilav ağırlıkta değildi birlikte yedim fasulye daha çoktu yani kaşıkta

Mthn83 Tatlı ve Balık Salata yemis.
Mthn83 aynı zamanda sabah 9 da 1 yumurta
Öğlen 15.30 gibi 1kase yoğurt ve 2 hurma yemiş
1 lt su içmiş (yanımdaki arkadaş oructu suyum vardı ama çekindim )
Ayrıca 7700adim atıp 40 dk pilates yapmış. Diyette Mthn gibi olun tatlida olmayın
Elhan kaptanım sen destek ol bana yütfen

Düz 69 kilom. Küsüratsız yani. Yanlış olmuş sanırım

Gözün aydın olsun canım, çok sevindim
Hurmayı tek sayı yemek çok şifalıymış

Sağol canım

Merhaba,
Benim 5 yaşında kızım ve 3 aylık bir oğlum var. 2. Gebeliğime çok kilolu hamile kaldım 1.5 aydır diyetisyen eşliğinde diyet yapıyorum ama böyle yazışarak motive olacağım bir grup arıyorum burayı buldum:)
Neler yapmam gerek aranıza katılabilir miyim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…