Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hepinize ayri ayri tesekkur ederim allah raziolsun tanimasakta acimizi paylasabilmemiz ne guzel.uzun zamndir hastaydi on bes ay hastanede kaldi 27 yasindaydi daha civil civil hayat doluydu bilinmeyen bir hastaligi cikti hic vie tedavisi olmayan son asamada teshis konuldu yavas yavas herseyini kaybetti konusmasini yurumesini isitmesini Ama herseyini gozumuzun onunde eriyip gitti ne yaptiysak Care bulmadik ne biz ne avrupanin gobegindeki doktorlar!!
Hersey bizler için Allah sabır versin sizlere mekanı cennet olsun en kötüsü gözünün önünde eriyip de çaresiz kalabilmek Allah rahmet eylesin

Ben yiyorum çok ısrar ediyorlar kiramiyorum🤪😂😂😂
Emek verdiğinde sana karşılık veren bir vücudun var bunun kıymetini bilmelisin . Israr edenler hayatımızda hep olacak sen de seçici olmakta ısrarcı ol. Zayıflama sürecindeyim ideal kiloma ulaşmakta bana destek olursanız sevinirim deyip güzelce hayır diyeceksin. Onları kiramiyorsun ama burada bizi kırmayı seciyorsun. Hep beraber bir amaç uğruna mücadele veriyoruz . Arkadaşımızın giden -250 gramina seviniyor aldığı +100 gr' a üzülüyoruz.
Senden ümitliyim wunderim. :KK68: Tüm bunları aşacak güce ve zekaya sahip çok tatlis bir arkadaşimsin. Eskiden beri tanıyorum enerjin zarifligin huzur vermiştir bana. 🥰
Şimdi sonuç bölümüne geliyorum.
👇
Terazinin bir kefesinde kilo verdiğinde sağlıklı beslendiginde mutlu ettiğin biz arkadaşlarin diğer kefesinde kitliktan çıkmış gibi dışı tatlı içi zehir gıdaları yiyen ve zorla sana yediren senin sağlığını hiçe sayan arkadaşlarin var. :KK14::KK14::KK14:
Yediğin her lokmada aklına gelmem ümidiyle :dua: ❤️

Emek verdiğinde sana karşılık veren bir vücudun var bunun kıymetini bilmelisin . Israr edenler hayatımızda hep olacak sen de seçici olmakta ısrarcı ol. Zayıflama sürecindeyim ideal kiloma ulaşmakta bana destek olursanız sevinirim deyip güzelce hayır diyeceksin. Onları kiramiyorsun ama burada bizi kırmayı seciyorsun. Hep beraber bir amaç uğruna mücadele veriyoruz burada. Arkadaşımızın giden -250 gr seviniyor aldığı +100 gr' a üzülüyoruz.
Senden ümitliyim wunderim. Tüm bunları aşacak güce ve zekaya sahip çok tatlis bir arkadaşimsin. Eskiden beri tanıyorum enerjin zarifligin huzur vermiştir bana. 🥰
Şimdi sonuç bölümüne geliyorum.
👇
Terazinin bir kefesinde kilo verdiğinde sağlıklı beslendiginde mutlu ettiğin biz arkadaşlarin diğer kefesinde kitliktan çıkmış gibi dışı tatlı içi zehir gıdaları yiyen ve zorla sana yediren senin sağlığını hiçe sayan arkadaşlarin var. :KK14::KK14::KK14:
Yediğin her lokmada aklına gelmem ümidiyle ❤️
İşte bu 👏👏hepimizin okuması gereken yazı hepimize tercüman oldun canım benim yüreğine sağlık
Günaydın kızlar ❤️
Günaydın canım

Sabah Kahvaltı 07.00

2 yumurta
Peynir
Ekşi mayali ekmek
Çay
Yeşillik
Ceviz

Ara Öğün
2 bardak 2si birarada
2 kayısı
3 badem

Akşam Yemeği 18.30

Kuru fasulye 1 tabak
Yoğurt 1 kase
Çorba 1 kase
Yarım dikim eksi mayali ekmek

Kaçamak Var :KK43:
1.5 litre su

11.000 adım
Cordelia Cordelia M Minicikfzt Elhan Elhan
Afiyet olsun canım 😘 Kacamaksiz güzel bir menü. :super:

Pilatese omurga sağlığı için başlamıştım. Hocam artık biraz güçlendiğimi ölçü alıp gideceğimizi söyledi, Yediklerine dikkat et dedi . Daha güzel ilerlemem gerekiyor . Havalar ısınıyor göbek fiskiriyo

Zararı kapattigin icin milyon teşekkürler bitanem ❤️ Regl geçtiğinde daha çok eksi gelecek çok sevindim tartı bildirimine :KK60:
Ya Elhan zamanında o kadar güzel şeyler başardım ki. 2 yıl şekersiz yaşadım toplasan 10 kere yemisimdir. Misafirliğe girerken yanıma yiyebileceğim şeyler taşıyordum. Şehir , medeni durum, okul değişikliği yemeğe saldirmama neden oldu :KK43: adapte oldukça kendimi bulacağım inaniyorum

Ya Elhan zamanında o kadar güzel şeyler başardım ki. 2 yıl şekersiz yaşadım toplasan 10 kere yemisimdir. Misafirliğe girerken yanıma yiyebileceğim şeyler taşıyordum. Şehir , medeni durum, okul değişikliği yemeğe saldirmama neden oldu :KK43: adapte oldukça kendimi bulacağım inaniyorum
Saydığın olumsuzluklara bir de kendin gibi kilo verme savaşi veren arkadaşlardan uzak kalmayı da ekleyelim :confused: Çoktan adapte oldun çıtır olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun güzel kuşum. :KK60::KK68:

X