Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Kahvaltı 11
Salçalı yumurta
Ara kahve
Acıktıkça ceviz yedim bugun
Akşam 19.00
Brokoli bir havuç ıstırıdye mantar aırfreyde oyle pısırıp yedım havuç salatası bir adet çiğköfte

Beslenmede sıkıntım yok ama artık 5 gündür olamadığım adet beni mahfedıyor iyice arşa çıktı ağrı gelen giden yok bakalım tartı ne dıcek yarın için
Niye böyle herkeste regl gecikmesi ya 😞😞 afiyet olsun

Yarın ola hayrola canım 😘
Hadi hayırlı geceler 😍

Rabbim tekrarını yaşatmasın. Bunları unutturacak acı vermesin 🤲
amin canım kimseye yaşatmasın rabbim

Çok çok geçmiş olsun canım, Rabbim kimseye yaşatmasın🤲🏼🤲🏼
Amin canım çok sağol
Ve hala devam ediyor iki gün önce Gaziantep te nurdagında yine oldu çok korktum yine her seferinde o ana gidiyorum
Evet canım her sallanışta o günü hatırlıyoruz her yağmurda ve soğuk havada

Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Kahvaltı 11
Salçalı yumurta
Ara kahve
Acıktıkça ceviz yedim bugun
Akşam 19.00
Brokoli bir havuç ıstırıdye mantar aırfreyde oyle pısırıp yedım havuç salatası bir adet çiğköfte

Beslenmede sıkıntım yok ama artık 5 gündür olamadığım adet beni mahfedıyor iyice arşa çıktı ağrı gelen giden yok bakalım tartı ne dıcek yarın için
Sanırım kilo kaybetmekten kaynaklı
Menü güzel afiyet olsun ♥️
Tam diyet kek olmuş
Merak ettim nasıl oldu
Niyetin 👌👏🏼
Görüntüsü güzel. Yumuşak bir kek. Kalıptan çıkarsa göreceğiz 😂
Hepinize ayri ayri tesekkur ederim allah raziolsun tanimasakta acimizi paylasabilmemiz ne guzel.uzun zamndir hastaydi on bes ay hastanede kaldi 27 yasindaydi daha civil civil hayat doluydu bilinmeyen bir hastaligi cikti hic vie tedavisi olmayan son asamada teshis konuldu yavas yavas herseyini kaybetti konusmasini yurumesini isitmesini Ama herseyini gozumuzun onunde eriyip gitti ne yaptiysak Care bulmadik ne biz ne avrupanin gobegindeki doktorlar!!
Tanısı ne dediler ALS mi🙁
Yanlış anlama hepimizin başına gelebilecek birşey Allah esirgesin 🤲
Niye böyle herkeste regl gecikmesi ya 😞😞 afiyet olsun
Canım yağlar kadın hormonları üstüne çok etkililer. Şuan yağ hormon dengesi sarsıldığı için oluyor olabilir. 🙄

4 mart pazartesi
M Minicikfzt Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Kahvaltı 09.30
2 h yumurta
1 d hindi füme
Roka
6 zeytin
Peynir
1 d ekmek
1 tk züber kakaolu fındık kreması

Öğle 14.00
1 kase ezogelin
1 tutam maydanoz

Akşam 18.00
Yarım kase ezogelin
1 d fırın somon
1 tabak salata

Su 2,5 lt

Spor
40 dk reformer
10 dk tempolu yürüyüş
Adım 8.270
Senin menülerde hep hindi füme aradım, sormak için
Çiğ mi yiyorsun pişirip mi?
İlk defa oğlum istedi, aldık, pişiriyoruz, öyle yiyor
Bugün hamburger yaptık, onun arasına bile kızartıp koyduk

Hepinize ayri ayri tesekkur ederim allah raziolsun tanimasakta acimizi paylasabilmemiz ne guzel.uzun zamndir hastaydi on bes ay hastanede kaldi 27 yasindaydi daha civil civil hayat doluydu bilinmeyen bir hastaligi cikti hic vie tedavisi olmayan son asamada teshis konuldu yavas yavas herseyini kaybetti konusmasini yurumesini isitmesini Ama herseyini gozumuzun onunde eriyip gitti ne yaptiysak Care bulmadik ne biz ne avrupanin gobegindeki doktorlar!!
Çok üzüldüm, hele insanın güzü görüp elinden bişey gelmemesi çok zor, Rabbim sabır versin sizlere🤲🏼

Geçen hafta benim bel bölgeme bastırarak masaj yaptı terapist, 1 haftadır hafif leke geliyor, regl gününe daha 1 hafta var
Yarın yine aynı terapist masaj yapacak, bakalım bu sefer nasıl geçecek

Herkesinki gecikmiş, benimki gelmek için fırsat kolluyor

Hastalık , ölüm karşısında çok aciziz. 😢 Ebedi hayat inancımız olmasa nasıl dayanirdik bilmiyorum. Şimdiki hayatında rahat huzurlu olsun inşallah :dua:Allah rahmet eylesin.

Menüm
Sabah 1 yum. Haşlama tereyağı ile tavaya kapattım , yeşillik

Akşam 4 kepçe kuru fasulye ve turşu (kepçem küçük bir kepçe, bir o kadar daha yiyebilirim🥴 ama yemedim.

Su 1 lt
Spor 30 dk yürüyüş, 30 3 90 puan
55 dk yüzme 55.6: 330
Toplam 420 puan
Cordelia Cordelia
@ Elhan
Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım 😘 Kendine dur deyip kabul ettirdiğin için de tebrikler :KK9: :KK9:

Teşekkürler ❤🌼🌷🥰🥰
Afiyet olsun canım 😘
Güzel menü 😍
Sağol kaptanım
Afiyet olsun çok güzel menü ❤️ spor da harika ötesi olmuş nasıl bu kadar adım atabiliyosunuz o kadar şaşırıyorum ki maşallah nazar değmesin 😍
Sağol canım benim yürümek psikolojik olarak bana çok ıyi geliyor gideceğim yerler 4 veya 5 km ise yürüyerek gidip geliyorum araç kullanmiyorum
Günaydın hayırlı sabahlar ♥️
Küçüğüm 6 olmadan geldi 🙄😅
Biraz hasta sanırım burnu tıkandığı için uyuyamamis.
Günaydın canım kıyamam geçmiş olsun

X