Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Saydığın olumsuzluklara bir de kendin gibi kilo verme savaşi veren arkadaşlardan uzak kalmayı da ekleyelim :confused: Çoktan adapte oldun çıtır olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun güzel kuşum. :KK60::KK68:
Ay evet o da vardı burda olmak sizler çok iyi geliyorsunuz

Emek verdiğinde sana karşılık veren bir vücudun var bunun kıymetini bilmelisin . Israr edenler hayatımızda hep olacak sen de seçici olmakta ısrarcı ol. Zayıflama sürecindeyim ideal kiloma ulaşmakta bana destek olursanız sevinirim deyip güzelce hayır diyeceksin. Onları kiramiyorsun ama burada bizi kırmayı seciyorsun. Hep beraber bir amaç uğruna mücadele veriyoruz . Arkadaşımızın giden -250 gramina seviniyor aldığı +100 gr' a üzülüyoruz.
Senden ümitliyim wunderim. :KK68: Tüm bunları aşacak güce ve zekaya sahip çok tatlis bir arkadaşimsin. Eskiden beri tanıyorum enerjin zarifligin huzur vermiştir bana. 🥰
Şimdi sonuç bölümüne geliyorum.
👇
Terazinin bir kefesinde kilo verdiğinde sağlıklı beslendiginde mutlu ettiğin biz arkadaşlarin diğer kefesinde kitliktan çıkmış gibi dışı tatlı içi zehir gıdaları yiyen ve zorla sana yediren senin sağlığını hiçe sayan arkadaşlarin var. :KK14::KK14::KK14:
Yediğin her lokmada aklına gelmem ümidiyle :dua: ❤️
Ooooffff bu ne yazı yüreğine, emeğine sağlık😘 kendi üzerime alındım balyoz gibii geldiii 🥰

Menü bildirimi için geldim
M Minicikfzt Elhan Elhan

Kahvaltı 14.00
3 yemek kaşığı yoğurt
3 yemek kaşığı yulaf ezmesi
1 elma
3 kayısı
2 ceviz
1 tatlı kaşığı keten tohumu bunları karıştırıp yedim
(Okulda bir avuç sarı leblebi yemiştim sadece)

Akşam 17.00
1 kase kabak çorbası
2 yemek kaşığı pirinç pilavı
2 yemek kaşığı kuru fasulye
Afiyet olsun canım 😘 Çok güzel bir menü. :KK9: :KK9: :KK9:

Başlangıç tarihi :26.02.2024
Başlangıç kg : 84.9
Cumartesi:83.7
Bugün :82,1
Fark :-1,600

M Minicikfzt Elhan Elhan
Maşallah ne güzel eksi daim olsun canım 🧿
Cumartesi 67
Salı :66.9
Fark : -100 gr
Pazar çok yemenin dezavantajı;(
Bu hafta regl olucam şişkinlik var ama cumartesi için elimden geleni yapıcam .
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Tebrikler canım ❤️
Cumartesi 65.8
Bugün 65.5
Eksi.300
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
❤️tebrikler canım
Günaydın❤️
Elhan Elhan Cordelia Cordelia M Minicikfzt ❤️
Geçen cumartesi : 109.9
Bu sabah: 109.6
Fark: 300 gr
❤️tebrikler canım

Emek verdiğinde sana karşılık veren bir vücudun var bunun kıymetini bilmelisin . Israr edenler hayatımızda hep olacak sen de seçici olmakta ısrarcı ol. Zayıflama sürecindeyim ideal kiloma ulaşmakta bana destek olursanız sevinirim deyip güzelce hayır diyeceksin. Onları kiramiyorsun ama burada bizi kırmayı seciyorsun. Hep beraber bir amaç uğruna mücadele veriyoruz . Arkadaşımızın giden -250 gramina seviniyor aldığı +100 gr' a üzülüyoruz.
Senden ümitliyim wunderim. :KK68: Tüm bunları aşacak güce ve zekaya sahip çok tatlis bir arkadaşimsin. Eskiden beri tanıyorum enerjin zarifligin huzur vermiştir bana. 🥰
Şimdi sonuç bölümüne geliyorum.
👇
Terazinin bir kefesinde kilo verdiğinde sağlıklı beslendiginde mutlu ettiğin biz arkadaşlarin diğer kefesinde kitliktan çıkmış gibi dışı tatlı içi zehir gıdaları yiyen ve zorla sana yediren senin sağlığını hiçe sayan arkadaşlarin var. :KK14::KK14::KK14:
Yediğin her lokmada aklına gelmem ümidiyle :dua: ❤️
Ellerine sağlık canım benim 🌸

Arkadaş listelerde değil mi? Merak ettim.

Senin menülerde hep hindi füme aradım, sormak için
Çiğ mi yiyorsun pişirip mi?
İlk defa oğlum istedi, aldık, pişiriyoruz, öyle yiyor
Bugün hamburger yaptık, onun arasına bile kızartıp koyduk
Yoo hep çiğ yiyiyorum. Yanlış mı yapıyorum acaba. Çocukların beslenmesine de çiğ koyuyorum.

X