Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Endometriozis kısmında bir şey diyemem benim öyle bir durumum yoktu ama benim de ergenlikten beri çok sıkıntılıydı. Ağrı bulantı ve kusma yaşardım, kanamalarım çok uzun ve aşırı olurdu. Doğumdan sonra da iyice düzensizleşti. Senin durumun henüz doğumdan sonraki düzenin oturmamasından da kaynaklı olabilir ama rahatsızlığın varmış ihmal etme bence. Yakın zamanda doktora gidip baktırmadıysan gitsen iyi olur canım.

Ben fizyoterapistim bu arada canım. Hangi şehirdesiniz siz? İstanbul'da ya da İzmir'de yaşıyorsanız size yardımcı olmak isterim
Kayseri canım teşekkür ederim
Biraz hipotoniklik var ama hayat kalitesini etkilemiyor
Fırtına gibi (isterse )
İki hafta olmak üzere artık gecikmesi saymayı bıraktım ben yaağrı çeke çeke bir hal oldum artık doğumdan sonra herkesin böyle mi yoksa benim hastalığım yüzünden mi böyle oldu bilmiyorum
Canım normalde de düzensizlik olur ama senin durumun dolayısıyla uzayabilir. Doktorun ne zaman kontrol dedi
Canım söylemesem hicbirseyini bilmezsin. Konuşma yok. O yüzden kendini küçük çığlık ve aglamalarla ifade ediyor.
Ankara ya da gittik. Ozelede gittik bilemiyorum ki işte
Çok geçmiş olsun. Bı danışman gerekiyor olabilir mi 1 yıla kadar olmayabilir ama özel durumun var
Ona göre sevap alıyorsun, seninle biz birmiyiz

Yarın tartı sahip çıkar inşallah

Canım ne güzel bir sonuç listen değiştimi Canım
Sağol tatlım Keto verdi canım karbonhidrat yok denecek kadar az yoğunlukla yeşil yapraklı sebzeler,protein ve kuruyemiş var.
Ben aslında bu hafta kendim takılıp ölçüm için gidecektim ama keto deyince olabilir diye düşündüm.

6 yıl Almanca dersi gördüm okulda sadece ismimi söyleyebilirim o kadar ben sevmemiştim nedense zor gelmişti bana
Evet çok zor bir dilmiş.Kardeşim gitti Almanya'daki okulun kursu varmış bire bir ders gördü sınava girdi İstanbul çok doluydu Adana'da girdi karşılıklı konuşma sözlü sınav verdi hepsini.Almanyadada iyice ilerletecek gidince hemen başlıycak hayırlısı ile

Banada doktor hiç karbonhidrat vermedi.Bazen işte sebze varsa 1 dl.t.b.ekmeği veriyor.Pirinc 1 ay yasak dedi.Zaten ben makarna pilav vb.seven biri değilim.

Aslında keto çok daha kapsamlı benimki daha basit tutulmuş
Benim listeyi atmıştım haftada 2 gün yazmış bendede bunlar vardı yumurta varsa yeşillik vb.Aksama seninki gibi sebzeler vermiş.Ben yumurta hiç yiyemiyorum sevmiyorum çok nadir iyice pişmiş iki tarafıda omlet yerim.Bu hafta 1 yumurtadan yapıp yiycem yağsız.Kac gündür meyveli kahvaltı yapıyordum.

Sebzeli krepler var onlardan yap canım. Hem sebze hem yumurta

Çok iyi canım Sadi konuk detaylı bakıyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…