Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yürüyüşe gelmiştim piknik yapmaya oturdum 😂😂
Tüm paket 166 kaloriymiş
EC12E653-3D0C-469B-99F4-BC47E711694B.jpeg

Bazen ortalık karışıyor bazen süt liman genelde birbirlerinden ayrı takılıyorlar her birinin bir köşesi var oraya başkası gitmiyor. Ama yemekte tavuk veya ton balığı olursa seyreyle gümbürtüyü 🤣
Yazıık
Bizim oğlan çok efendi, sessiz sakin bekler sırasını, kızlar açıkgöz, sıra filan dinlemiyor 🤣🤣

O nasıl kahveymiş, hiç duymadım

Türk kahvesi,tarçın,kakao pişiriliyor piştikten sonra içine 1 çay kaşığı hin.cev.yağı eklenip öyle içiliyor baya tok tutuyor ve baya iyi bağırsak temizliyor. Ama sanırım sen tarçın sevmiyordun sen sevmeyebilirsin

Ağrı çekmene üzüldüm canım, doğum yapalı ne kadar oldu, benim 8 aydan sonra düzene girmişti. Ayrıca hastalığın ne?
Benim de 8 ay oldu canım tam. Regl bı kez oldum ikinciyi bekliyorum endometriozis hastasıyım ileri derece o yüzden erken menopoz korkum da var biraz amh zaten düşüktü. Çok ağrılı geçiyor ergenlikten beri reglim hep olmadan başlar ağrısı ama düzensizlik pek olmazdı şimdi normalmiş diye bekliyorum bakalım çok da olacak gibiyim ya sürekli şimdi oldum diyorum ama yok gelmiyo bi

Eminim çok mükemmel bakmışsındır ki emanet çocuk gibi, insan daha bir üzerlerine titriyor. benim yiyenlerde geldiğinde yeterince telefon tablete izin vermesem anneleri geldiğinde canımız sıkıldı diyorlar😵‍💫
Evet, bizimkiler de çok bağımlı, anneleri kısıtlı müsade ediyor, bize gelince daha serbestler, o yüzden bizi istiyor büyükler, 3 numara daha çok oyun istiyor, 4 numara kucakta beni hırpalasınlar istiyor🤣🤣
Oğlanlar hepsine yetişti çok şükür, 80 metrekare evde saklambaç oynadılar 🤣🤣

Yok canım ne kusuru♥️
Büyük oğlum çok sosyal canım. O yüzden çok arıyor. Çevrede gördüğü herşeye özeniyor. Hastalığın sebebi belli olmayınca 3 ye cesaret edemedim. Bide 11 senedir bez değiştiriyorum yoruldum sanırım 🙄
Ona göre sevap alıyorsun, seninle biz birmiyiz :KK74:

Gercek hindistan cevizi yağı olduguna inanmiyorum. Hindistan cevizinin tanesi kac para? Hindistan cevizi yağı kac tane hindistan cevizinden cikar?
Doğru olabilir, kabızlık durumunda sabah akşam kahveye ekliyordum
Birde hayvansal yasak olan günlerde yemeği değişik hindistan cevizi yağıyla pişiriyordum

Merhabalar

Diyetisyenden geldim tam 1 kg gitmiş 900 gr yağdan 100 gr ödemden. 108 kg çıktım eve geldim tartıldım 109 çıktı. Keyfim yerinde 😀

Eve gelirken de yürüdüm tek sıkıntı kulaklığımı almamışım canım sıkıldı yürürken.
🧿 Canım ne güzel bir sonuç 💙listen değiştimi Canım 🌸

X