Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun menün gayet iyi evdeysen koca bir kaseye salatalık ve havuç doğra uzun uzun hafif limonla git gel onlardan at ağzına midene doygunluk verir
Afiyet olsun canım çok güzel bir tek 3 dilime takıldım 1 dilimi fazla sanki
Canım olsun önemli olan yağdan gitmesi diyetisyen birşey demedi mi hemen araya ananas ve yeşilçay kiraz sapı gibi eklerler menüye genelde. Bir de bromelain takviyeyi sor bir bakalım
Öğlen
55 gr karabuğday ekmeği
1 dilim peynir
2 haşlanmış yumurta

Akşam
1 ev yapımı lavaş
6 anne köftesi
Salata

2.5 lt su

LenaG
Afiyet olsun akşam saat kaçta bilmiyorum ama 1 lavaş 60 gr kadar geliyor 2 ekmeğe eşit yarım uygun olurmuş ama tabi diyetisyen listesiyse bilimiciiim vardır bir bildiği
Afiyet olsun güzel olmuş kahvaltılık çikoyu 1 tk yapalım
İyi akşamlar
LenaG

11:20 1büyük kupa sade şekersiz filtre kahve,
1elma

17:45 Akşam yemeği
2kase tavuklu yoğurt çorbası, 3yk.makarna

19:30 1büyük kupa sade şekersiz filtre kahve

Su 3.5 litre
Afiyet olsun canım salata da olsa güzel olurmuş
Afiyet olsun güzel olmuş bir tek t.yağ yerine z.yağ olsa daha iyi olurmuş
Afiyet olsun güzel olmuş
18.30 da çıkıyorum eşim geliyor, oğlumu almaya gidiyoruz. Hiçbir yere uğramazsam 20.00 da evdeyim, yemeğimi geceden yapıyorum ancak gelir gelmez ısıtıp yiyorum oluyor 20.30
Canım o zaman h.içi ızgara ve salata olarak tüketsen mesela köfte yapıp at buzluğa sabah dolabın alt tarafına koyarsın gelinceye kadar çözülür geldiğinde bir cızbız salatayı da soslamadan geceden yaparsan birşey olmuyor hatta ben h.sonları çok yapıp buzdolabı poşetlerine yiyebileceğim kadar ayırıyorum canım istediğinde alıp hemen tabağa üstüne protein tamam
Afiyet olsun menün güzel bir de akşam geç oluyor ya suyum miktarını arttırabilirsin ödem yaparsa gitsin diye
Afiyet olsun kahvaltın baya kuvvetli olmuş ama akşam güzel dengelemişsin
Afiyet olsun akşam fazla kaçmış
Afiyet olsun genel olarak fazla kaçmış ama erken kaptamışsın
Geçmiş olsun diş ağrısı kötüdür bilirim
Afiyet olsun akşam güzel dengelenmiş geçmiş olsun takviye kullanıyor musun bağışıklık için veya polen içebilirsin 1 çay kaşığı sabahları inanılmaz bir destek veriyor vücuda
10 Ekim menu
12.00 mini bademli dondurma
14.00 2 yumurta omlet 1 dilim tam buğday ekmeği yeşillik salata bir kase
18.30 3 dolma biber 3 yk yoğurt
Su 2.5 litre
7 bin adım
LenaG nurovic
Afiyet olsun rüyanda mı gördün kız dondurmayı
Afiyet olsun güzel olmuş
Afiyet olsun gayet güzel canım
Afiyet olsun akşamki yemeğin porsiyonu 4-5 yk pilav 2 yk şeklinde olsa süper olurmuş
Günaydın kızlar
Günaydın fit annneer
Günaydın herkese
Günaydın canım
Hayırlı sabahlar
Hayırlı cumalar
Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar
Günaydın arkadaşlar
Hayırlı cumalar herkese
Günaydın nur cum hayırlı cumalar sana da
Afiyet olsun canım güzel menü
Afiyet olsun 3 çubuktan bişicik olmaz hem nefsini de doyurmuşsun
günaydınlar herkese

günaydın canım

Kıızzlaarrr bugün tartıya 1 kaldı olabildiğince hafif geçirmeye çalışalım. Hiç aklımıza gelmeyen sebeplerden işler her zaman planladığımız gibi gitmiyor maalesef ama bir hedefimiz var bu hedef bizim herşeyden önce sağlığımız için
Güzel bir gün geçirin evde bile olsanız yürüyüş spor yapamasanız da evin içinde bile odadan odaya yürüyüp gelmek bile bir harekettir. Aktif olmaya çalışalım vee kızlar su içmek inanın çok önemli çünkü kilolar onunla gidiyor olabildiğince içmeye çalışın

Y yosunlupapatya
@gezegenfeza
@Beyaz leylak
Cicekbocekkaktus
Cakinin Gelini
@60kiloyum
@Beklenen2
@Lavinia_98
@sibel_84
@Lotus1234
@tomrs
@urfaktefek
@yazarhanim35
@trueliving_

Yarın için korkuyorum salatayı yarın yaparım kaptaniçem
Tek isteğim salı günü kardeşimin tartısının fazla tartmış olması

Sağol canım ALLAH razı olsun

Yok ya hiç bir takviye kullanmıyorum

Haftasonu buzdolabı posrtletine salata mi koyuyorsun dogru anladim degil mi ?

Ya 10 gündür ben de böyleyim çok moralim bozuluyor anlamadım neden ama bakalım elbet gidecek kilolar
Allah kolaylık versin canım çok zor, şey sorcam bazı akşamlar babaannede yeyip eve gecseniz olmaz mı ? Benim kıza babaanne bakarken hep orda yerdik yemeği, ısrar edersi yeyin de geçin diye kolay oluyordu öyle işin eve uzak olması zor ya, ben baya süre uzaktaydim şimdi yakınım çok şükür
Yeşil çay içiyordum kiraz sapına geçelim dedi, diğer detokslari ben istemedim en başında çünkü tansiyonum çok düşüyor tolere edemiyorum turşu yemistim birkaç kez onu keselim dedi..bromelain nedir ben duymadım hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…