Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu arada hangi takımdayım kaptanım kim.
Benimlesin canım
Yok canım 1 yıldır bez işi bitti. Sadece geceleri binde bir kaçak oluyor.
Bizde bı laf vardır farenin südüğü denize faydadir diye. Fayda nerden gelecek belli olmaz.
Önce serebral palsi dendi sonra tanı koymamız gerek otizm dediler. Şimdi zihinsel gelişim geriliği olarak. Aslında otizm değil. Zekası zehir gibi. Ama ne adı nede çaresi yok şuan. 6 aylıktan beri hastaneler eğitimler. Hala devam ediyor.
Ben hala regl olmadım ama bu haksızlık arkeyi vermek hiç istemem kaybedersem banane

Belli olmaz ki

Allah kolaylık versin

Ben fizyoterapistim bu arada canım. Hangi şehirdesiniz siz? İstanbul'da ya da İzmir'de yaşıyorsanız size yardımcı olmak isterim

İki hafta olmak üzere artık gecikmesi saymayı bıraktım ben yaağrı çeke çeke bir hal oldum artık doğumdan sonra herkesin böyle mi yoksa benim hastalığım yüzünden mi böyle oldu bilmiyorum
Ayy ayyy ayyy ben bir mutlu oldum sevenlerim olmuş benim burda, canım kaptanım sen bu halinle de kazanırsın merak etme

Fiziksel bir engeli var mı, cerebral palsi olsa ciddi anlamda fiziksel olarak etkilenir çünkü. Yürüme, uzuvlarını kontrol etme hatta konuşma gibi beceriler giderek zayıflar. Bazı durumlarda tanı koymak gerçekten zor ama sanki tam olarak doğru kişiyi bulma şansını da yakalayamamış gibisiniz. Ne olduğu netleşse her şey eminim daha kolay olurdu. Allah bundan sonra hep olumlu gelişmeler yaşamayı nasip etsin yavruna ve size.

Ben sayısalcıyım o yüzden hiç matematik bakmıyorum eğitim derslerini bitirmem lazım kaplumbağa misali ilerliyorum bkalm
Çok haklısın ablam herkes aynısını söylüyor az yaş farkı en iyisi diye o yüzden istiyorum ama hayırlısı
Allah yardımcın olsun canım hiç kolay değil senin yaptığın fedakarlığın bu dünyada karşılığı bile olamaz. Evlatlarınla size sağlık mutluluk huzur diliyorum büyük oğlun da biraz daha büyüsün o zaman herşeyin farkında olur ve sana daha çok destek olur bence. Bu zamanları geçicidir diye düşünüyorum.

Günah çıkarmışsın sennnn. bu bana çok gelmedi sen bunu telafi edersin
Bugün dikkat etmeye çalışacağım bakalım yarına yansır inşallah
Güne gideceğini bildiğin için sabahı hafif gecirsen biraz daha iyi olabilirmiş.
Hiç ben sağlıklı beslenmeye niyet ettim dedin mi kuzum.
Afiyet olsun. Karbonhidrat, şeker çok fazla.
Çok niyet ediyorum da bozuluyor hep sonra canım hocam
Afiyet olsun canımcanın ne çekiyorsa hepsini birden yiyip rahatlıyım dedin galiba
Yok rahatlayamadim aklım hala yiyemediklerimde

Niye ki

İki hafta olmak üzere artık gecikmesi saymayı bıraktım ben yaağrı çeke çeke bir hal oldum artık doğumdan sonra herkesin böyle mi yoksa benim hastalığım yüzünden mi böyle oldu bilmiyorum
Ağrı çekmene üzüldüm canım, doğum yapalı ne kadar oldu, benim 8 aydan sonra düzene girmişti. Ayrıca hastalığın ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…