Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar nasıl yoğun bir pazartesi anlatamam 🤦🏼‍♀️ bir de üstüne bu hafta mesai var ağlamak istiyorum
Kolaylıklar diliyorum :dua:
:KK200: Eline sağlık canım.
Arke var bide 😍

Tam ben yazıyordum tam
Çok teşekkür ederim canım rakip kaptancım :KK15:
Öyle aynen, annelerinin aklı da hep burda, çok şükür bitiyor, saatler sonra kavuşacaklar
Allah ayırmasın, hep güzel kavuşmaları olsun inşallah.

Afiyet olsun, menün güzel olmuş.

Afiyet olsun, menü ve su çok güzel.

Afiyet olsun, biraz az gibi geldi bana yediklerin. Ama düzenini ve kilonu falan bilmiyorum tabi.

Afiyet olsun, genel olarak sıkıntı görmedim.

Afiyet olsun canım, özellikle suya dikkat etmek gerek.

Bu detayları bilmeyince gördüklerimize göre yorumluyoruz tabi. Yedikten kaç saat sonra yattığın kilo vermede önemli. Bu saatler senin tercihin mi bilmiyorum ama daha erken uyumak kilo haricindeki sağlığın için de önemli diye düşünüyorum, elbette sen kendin için en uygun olanı bilirsin, ben sadece yazmak istedim.
Tabi ki erken uyumayı tercih ederim ama ben gececiyim. Geceleri ders çalışıyorum beynim daha çok çalışıyor 0 sessizlikte 😂 geceleri daha aktifim

03 Mart pazar
M Minicikfzt Elhan Elhan

8.30
Badem sütlü kahve

Kahvaltı 13.00
1 h yumurta
1 d sucuk
6 zeytin
Karışık 4-5 lokma peynir
3 kaşık mantar sote
2 d ekmek

Akşam 19.00
1 porsiyon fırın somon
4 tane h bebek patates
Mevsim salata 1 tabak

Su 1,5 lt

Adım 5.570
afiyet olsun güzel menü, adımların da güzel.

Tabi ki erken uyumayı tercih ederim ama ben gececiyim. Geceleri ders çalışıyorum beynim daha çok çalışıyor 0 sessizlikte 😂 geceleri daha aktifim
Az once now tvde bir dru izledim kilolu insanlar gece uyumayan insanlarmis 12 ile 3 arasi bizi kanserden metabolik hastaliklardan koruyan bir hormon calisirmis paylasmak istedim

Az once now tvde bir dru izledim kilolu insanlar gece uyumayan insanlarmis 12 ile 3 arasi bizi kanserden metabolik hastaliklardan koruyan bir hormon calisirmis paylasmak istedim
Evet evet biliyorum 👍 şu derslerim sınavlarım tamamen bitip sonuçlansin saatleri duzenlicem. Kilo vermede uyku saati çok önemli

X