Popüler Konu LenaG ile MasterFit

03 Mart pazar
@Minicikfzt Elhan Elhan

8.30
Badem sütlü kahve

Kahvaltı 13.00
1 h yumurta
1 d sucuk
6 zeytin
Karışık 4-5 lokma peynir
3 kaşık mantar sote
2 d ekmek

Akşam 19.00
1 porsiyon fırın somon
4 tane h bebek patates
Mevsim salata 1 tabak

Su 1,5 lt

Adım 5.570
Afiyet olsun aşkitom 🥰❤️
Çok güzel bir menü :super:

Gidilmez mi 😅
47 liraya Hindistan cevizi yağı
Dax supergro sac bakım maskesi
Çok belirgin renk göstermeyen fırçalı ruj
Greenli iki saç boyası
Saç tokalari
Göz kalemi alabildim akşama doğru gittim raflar boşaltılmışti :confused:
@HanimKelesimiGetir ekürim neler aldı acaba☺️
Aman ablacım şu hindistan cevizi yağlarını bedeninize sokmayin yaaa ben bu kadar cok seri uretim olmasi kavanoz kavanoz uretmelerine sasiriyorum hele ki bu kadar dusuk fiyat... Ben demledigim filtre kahve telvelerini kavanoza koyup hindistan cevizi yagi ile karistirip banyoda vucuduma kullaniyorum agzima almam❌

Nasıl anlaşıyorlar?
Bizim erkek fırsat buldukça kıza saldırıyor
Bazen ortalık karışıyor bazen süt liman genelde birbirlerinden ayrı takılıyorlar her birinin bir köşesi var oraya başkası gitmiyor. Ama yemekte tavuk veya ton balığı olursa seyreyle gümbürtüyü 🤣

Rakip diye çok alıştırma ağzına 😅
Lazım olur sonra 🤣
Arke, çekirdeği olmayan tek hücreli canlılara verilen addır. Ve arkeler her türlü yaşam koşuluna uyum gösterebilen canlılardır, yani 100 derecenin üzerindeki sıcak sularda da, aşırı soğuk yerlerde de yaşayabilirler. Demem o ki her ortama uyum sağlarım, haftaya da gardaşım falan derim :KK70:Bu hafta dişe diş, kana kan :KK62:

Ne güzel insanlarsiniz siz, ne güzel eşinle birbirinizi bulmuşsunuz. Allah sizden razi olsun. Ben çok seviyorum hayvanları ama eşim evde istemiyor maalesef. Oğlumla ben de sürekli hasta olanları bulup bahçeye getiriyorsun orda bakıp iyilestiriyorduk ama artık bahçemiz de yok 😔 inşallah bu 6 numara son yaşlarını sizinle musmutlu geçirir.
Çok teşekkür ederim elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyoruz

Arke, çekirdeği olmayan tek hücreli canlılara verilen addır. Ve arkeler her türlü yaşam koşuluna uyum gösterebilen canlılardır, yani 100 derecenin üzerindeki sıcak sularda da, aşırı soğuk yerlerde de yaşayabilirler. Demem o ki her ortama uyum sağlarım, haftaya da gardaşım falan derim :KK70:Bu hafta dişe diş, kana kan :KK62:
🤣🤣🤣
Yok kız yarın en çok kilo veren kaptan diğer takımdan yarışmacı alıyor 😅

X