Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yesinler bakalım, biz incecik hallerimizi düşünüp yemeyelim. Nefis koreltmek için ucundan tadına bakmak yeter.

Ahh canım kaptanım. Hepsi benziyor demek ki, çay yani atıştırmalık olmadan günü geçmiyor bu aralar. Ben de o vakitler kendimi evden dışarı atıyorum ya da başka odada uğraşacak şeyler buluyorum kendime. Yazın da biz hava atarız artık onlara.
Neyse ki burda birbirimize destek oluyoruz 😍

Afiyet olsun takım arkadaşım, menunu beğendim. Ayrıca geçmiş olsun, vitamin ve mineral değerlerine baktirman da iyi olur. Benim aile hekimi çok seviyor baktirmayi ve hemen destekler veriyor, iyi de geliyor aklında olsun.

Afiyet olsun büyük patron, güzel menü olmuş. Yarum da yarın yenir artık 😂

Sabah programlarında bir kız, yaktın beni anneeee diye bağırıyordu bilir misin, işte şu an o haldeyim takım arkadaşım, yaktın biziiiiii. Şaka bir yana canım arada oluyor böyle şeyler, kalan günler dikkat edip yolundan ayrilmazsan hiçbir şey olmaz bugünden. Ne demişler, bir gün yediklerimizle ne kilo veririz ne de kilo alırız.
Yarum armudun güzel bir hikâyesi var arkecim. :KK48:
Cordelia Cordelia kaptanimin diyetisyeninin verdigi listede bu şekilde yazılmıştı o hafta yarumlu menulerimiz çoktu. :KK70:
Teşekkür ederim güzel yorumun için :KK60:

X