Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gidilmez mi 😅
47 liraya Hindistan cevizi yağı
Dax supergro sac bakım maskesi
Çok belirgin renk göstermeyen fırçalı ruj
Greenli iki saç boyası
Saç tokalari
Göz kalemi alabildim akşama doğru gittim raflar boşaltılmışti :confused:
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir ekürim neler aldı acaba☺️
Allık fırçası kulak çöpü deo pamuk ruj eye liner uyku için göz bantı toruna oda hcv raflar boşaldı sonra

Gü aydınlar hanımlar kuzen gelecek bugün bana yarın almanyaya kızının yanına gidecek .Yarında apartman günü bende bugün bişiler hazırlayacaöm yarın olmam bilginşz olsun
Günaydın tatlım 🥰 Kuzenle keyifli muhabbetler. Sağlıkla gidip gelsin yavrusuna . :dua:
Apartman buluşması perşembeden saliya mi alındı yanlış mı hatırlıyorum acaba 🙈 Kolaylıklar seninle olsun canım ekürim. Acaba ne mamalar yapılacak :confused:

Valla kendimi dinleyecek zamanım olmadı, bi yandan iyi de oldu. Çorabı da 1 saat sonra çıkardım. Sabah elimi kestim, epey kanadı, yara bandı yapıştırdım, üstüne lastik eldiven giydim, çorabı çekemedim, çok bi fark görmedim.
Doktora gidersem söyler çoraptan vazgeçerim belki
Geçmiş olsun🌸

Allık fırçası kulak çöpü deo pamuk ruj eye liner uyku için göz bantı toruna oda hcv raflar boşaldı sonra
Güzel indirim vardı kuzum. Saç boyasini çok beğendim beyazları muhteşem kapattı ve saçımı yikadiktan sonra yumusacikti( kremini kullanmadan). Bitkisel yağlar varmış içinde. Bundan sonra L'Orealin hükmü bitti . 😅 Hindistan cevizi yağı alırsın diye düşünmüştüm bitmiş miydi 🥺

Günaydın tatlım 🥰 Kuzenle keyifli muhabbetler. Sağlıkla gidip gelsin yavrusuna . :dua:
Apartman buluşması perşembeden saliya mi alındı yanlış mı hatırlıyorum acaba 🙈 Kolaylıklar seninle olsun canım ekürim. Acaba ne mamalar yapılacak :confused:
Günaydın tatlışım çok teşekkürler sağol 1 ay kalıp dönecek.
Denk gelmiyor bazen günlerde.
Katı kural koymuştum 3 çeşit diyeyoksa abartılıyor resmen.
Börek salata sütlü tatlı mamalarımız tatlıyı bugün yapacam zaten :KK200: :KK200:

Güzel indirim vardı kuzum. Saç boyasini çok beğendim beyazları muhteşem kapattı ve saçımı yikadiktan sonra yumusacikti( kremini kullanmadan). Bitkisel yağlar varmış içinde. Bundan sonra L'Orealin hükmü bitti . 😅 Hindistan cevizi yağı alırsın diye düşünmüştüm bitmiş miydi 🥺
CUmartesi uğradım gene raflar boştu resmen.8 mart kadınlar günündede indirim olur kaçırmamak lazım.Hcv vardı rafta kaotım hemen

Günaydın tatlışım çok teşekkürler sağol 1 ay kalıp dönecek.
Denk gelmiyor bazen günlerde.
Katı kural koymuştum 3 çeşit diyeyoksa abartılıyor resmen.
Börek salata sütlü tatlı mamalarımız tatlıyı bugün yapacam zaten :KK200: :KK200:
Bir ay onun için üç gün gibi gelecek. Evlada doyum olmuyor maalesef..😢
Kural çok iyiymiş canım. :rapci: Yorulmadan strese girmeden halledilir üç çeşit. :super:Benim çocukluğumda bir tek kek yapılırdı . :ıslık:

Bir ay onun için üç gün gibi gelecek. Evlada doyum olmuyor maalesef..😢
Kural çok iyiymiş canım. :rapci: Yorulmadan strese girmeden halledilir üç çeşit. :super:Benim çocukluğumda bir tek kek yapılırdı . :ıslık:
Yazın gidecekti aslında damat 4 gün iş iiçin olmayacakmış.anlaşıyorlar bide .
Katı kural benimki iyi oldu yoksa abartılıyor

Neyse ki burda birbirimize destek oluyoruz 😍
Burası inanılmaz iyi geliyor, menü yazacağım için bazı şeyleri yemeyi engelliyor, iyi ki varsınız.
Yarum armudun güzel bir hikâyesi var arkecim. :KK48:
Cordelia Cordelia kaptanimin diyetisyeninin verdigi listede bu şekilde yazılmıştı o hafta yarumlu menulerimiz çoktu. :KK70:
Teşekkür ederim güzel yorumun için :KK60:
O hikayeyi bilmeyince anlamsız oldu demek ki benimki. Olsun zamanla öğrenirim muhabbetleri :KK200:
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 gezegenfeza gezegenfeza @Nergis 35 @serap911 Elhan Elhan Cordelia Cordelia ve haftanın kaptanları geçmiş yapıyor düzenli menü spor paylaşıyor başka var mı kaçırdığım ?
Ben yapmıyor muyum? :110:

Bizim maske de poncik e -ki annesi oluyor- canı sıkıldıkça sataşır 🤷‍♀️

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 gezegenfeza gezegenfeza @Nergis 35 @serap911 Elhan Elhan Cordelia Cordelia ve haftanın kaptanları geçmiş yapıyor düzenli menü spor paylaşıyor başka var mı kaçırdığım ?
Arke var bide 😍
Burası inanılmaz iyi geliyor, menü yazacağım için bazı şeyleri yemeyi engelliyor, iyi ki varsınız.

O hikayeyi bilmeyince anlamsız oldu demek ki benimki. Olsun zamanla öğrenirim muhabbetleri :KK200:

Ben yapmıyor muyum? :110:
Tam ben yazıyordum tam

X