Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım meşhur yoğurt pul biber limon kürü yap. Hem açlığını bastırır hem göbek eritiyormus 😍

Bunlar daha az etli. Biraz kalın kabuklu ondan olabilir. Evet çok tatlı değil

Ağrı olmaması güzel ama tıkanıklığa sebeb olan şey nereye gitti sorusu oluyor bu durumda 🙄 inşallah erişmiştir sadece🤲

Afiyet olsun canım çok hafif bir akşam olmuş 😍

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun canım 🤲

Kim ne yemiş merak ediyor ♥️

Çok tanıdık geliyor bu ruh hali. Bende 3. İstiyorum ama korkuyorum 🙄
Rabbim nasip ederse diyorum 🙄♥️
Bu arada tost makinesi aldım dün. Bim e gelen 😍
4 çocuk hayali olan ben 2. Yi isteyip istemediğimden emin değilim.. yaş geçiyor çocuğumun kardeşi olsun istiyorum ama bi yandan da amaaan bu dünyaya çocuk mu getirilir diyorum. Akışına bıraktım artık olursa mutlu olurum olmazsa hayatta başka yapmak istediğim şeylere odaklanırım.
Tost makinen hayırlı olsun canım ben de bugün bi dışarı çıkıcam BİM’lere bakayım bulursam alıyım. Hem yürüyüş yapmış olurum.

Aman ablacım şu hindistan cevizi yağlarını bedeninize sokmayin yaaa ben bu kadar cok seri uretim olmasi kavanoz kavanoz uretmelerine sasiriyorum hele ki bu kadar dusuk fiyat... Ben demledigim filtre kahve telvelerini kavanoza koyup hindistan cevizi yagi ile karistirip banyoda vucuduma kullaniyorum agzima almam❌
Bende hep saçıma sürüyorum hiç yemedim yeniyor mu ki

Aman ablacım şu hindistan cevizi yağlarını bedeninize sokmayin yaaa ben bu kadar cok seri uretim olmasi kavanoz kavanoz uretmelerine sasiriyorum hele ki bu kadar dusuk fiyat... Ben demledigim filtre kahve telvelerini kavanoza koyup hindistan cevizi yagi ile karistirip banyoda vucuduma kullaniyorum agzima almam❌
Güzel peeling yapar bende arada yapıyorum ama bazen üşenip hazır peeling kullanıyorum yine de kahve ve hin.cev. tercih ederim.

4 çocuk hayali olan ben 2. Yi isteyip istemediğimden emin değilim.. yaş geçiyor çocuğumun kardeşi olsun istiyorum ama bi yandan da amaaan bu dünyaya çocuk mu getirilir diyorum. Akışına bıraktım artık olursa mutlu olurum olmazsa hayatta başka yapmak istediğim şeylere odaklanırım.
Tost makinen hayırlı olsun canım ben de bugün bi dışarı çıkıcam BİM’lere bakayım bulursam alıyım. Hem yürüyüş yapmış olurum.
Bende 3 istiyordum küçük hasta olunca elimi eteğimi çektim. Dün büyük oğlum kardeşim normal olsaydı bizde aramızda sır olurdu birlikte birşeyler yapardık dedi biraz agirima gitti. Hemen doğurup veresim geldi de aynı şey değil işte aralarinda 3 yaş var. 3 yaşla 13 yaş fark bir olur mu🙄

Çok geçmiş olsun hayırlı iyi haberlerini bekliyoruz🙏🙏🙏
Yarın sabah sadi konuktan kadın hastalıklarına başlıyorum sonra mehmet Akif kalp e gitmek istiyorum ama randevü almak zor 🤷🏻‍♀️
Bunu yapacağım mutlaka 😘
Kabak yemeği harika oluyor, mantıda seviyorsan yoğurduna sarımısak katabilirsin ben sarmısaklı yiyemiyorum

Detoks suyumu içtim sağlıklı kahvaltımı yaptım. 😍

ACFF983B-15D0-4AF6-9315-5C0C16EC6FEC.jpeg

Hiç bilmiyorum ne zamana kadar giyeceğim, epeydir muayene olmuyorum, bu hafta gidesim var, bakalım ne diyecek

Ödem çok olduğu dönem 2 gün kızımda kalırken giymedim, dokunmaya karşı hassasiyet var, kağıt bile değse jilet kesmiş gibi acıyor, giymeyle uğraşmayım dedim ki o çoraplar daha ince ve bele kadardı, 5 gün ağrıdan kudurdu bacaklar, giysem daha rahattım, mecbur katlanıyorum

Apayrı yaşam sistemini yapınca lenfödem azaldı, balon gibi bacaklar yumuşadı, muhtemelen son 2 gündür o yüzden daha rahatım
Tabi seni rahatlatıyorsa kullanacaksın mecbur.Daha iyi olmana sevindim ❤️

Merhabalar

Diyetisyenden geldim tam 1 kg gitmiş 900 gr yağdan 100 gr ödemden. 108 kg çıktım eve geldim tartıldım 109 çıktı. Keyfim yerinde 😀

Eve gelirken de yürüdüm tek sıkıntı kulaklığımı almamışım canım sıkıldı yürürken.

Evet valla tüm gün aklımdan geçirmeye çalışıyorum gece okuduklarımı hayır bir de hatırlayamayınca kendime sinirleniyorum. Bir bitse ya
Benim sınav bitti. Sonuç bekliyorum ama yemin ederim sınava girmekten hazırlanmaktan daha zorlu bir süreç. Acaba geçtim mi kaldım mi sonra yok gecemedim kesin sonra yok gecmisimdir ya diye diye öldüm

Afiyet olsun takım arkadaşım, menunu beğendim. Ayrıca geçmiş olsun, vitamin ve mineral değerlerine baktirman da iyi olur. Benim aile hekimi çok seviyor baktirmayi ve hemen destekler veriyor, iyi de geliyor aklında olsun.
Ana vitaminler kullanıyorum dün akşam magnezyum içecektin unutum. iyi aile hekimine denk gelmişsin vitamin takviyelerinle bile ilgilendiğine göre 👍

Bende 3 istiyordum küçük hasta olunca elimi eteğimi çektim. Dün büyük oğlum kardeşim normal olsaydı bizde aramızda sır olurdu birlikte birşeyler yapardık dedi biraz agirima gitti. Hemen doğurup veresim geldi de aynı şey değil işte aralarinda 3 yaş var. 3 yaşla 13 yaş fark bir olur mu🙄
Geçmiş olsun canım nesi var küçük oğlunun?

Çocuğun rahatsızlığı nedir canım ben bilmiyodum kusura bakma. Büyük oğlun da sonuçta Çocuk daha aldırma boşver. Doğduktan sonra bütün çocuklar aynı saçının teline dünyayı değişmiyosn hem zor hem güzel.

Merhabalar

Diyetisyenden geldim tam 1 kg gitmiş 900 gr yağdan 100 gr ödemden. 108 kg çıktım eve geldim tartıldım 109 çıktı. Keyfim yerinde 😀

Eve gelirken de yürüdüm tek sıkıntı kulaklığımı almamışım canım sıkıldı yürürken.
Tebrikler güzel sonuç 🧿👏👏👏

Liste yenilemesi yaptınız mı bir dahaki konturol ne zaman?

X