Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar umarım herkes iyidir. Ben de artık evime döndüm tatil bitti ama malesef grip oldum. Havalar bi sıcak bi soğuk dikkat edin kendinize 🙏

Gebelik şüphem vardı bugün olmadığımı öğrendim bi yanım buruk bi yanım rahatlamış mutlu karışık duygular içerisindeyim..

Bir aydır misafir gelmesi gitmesi derken düzenim iyice bozuldu artık ben düzenli spor diyet yapmak istiyorum malesef kilo almışım çok kötü bi sayı gördüm tartıda 😞

3 günlük detoks yapma planım vardı ama hasta olduğum için halsiz düşmek istemiyorum o yüzden normal sağlıklı öğünlerle devam edeceğim inşallah yarın ❤️

Yarın çok güzel bir haftanın başlangıcı olsun inşallah hepimiz için 💕
Çok geçmiş olsun ❤️🌸

Abla ben 1 de uyanıyorum öğlen sabaha karşı 3 de uyuyorum. İlk öğün 1 de son öğün 5de olunca ister istemez acikiyorum. Geceleri acikirsam ya meyve yada kuruyemiş yiyorum bazen salatalık vs fix 4 aydırda böyle çokta iyii kilo verdim belki benim bünye ile alakalıdır bilmiyorum 😂😂😂😂
Kilo verirsin de canım, daha dün Ahmet bey geç saatte yenen meyvenin vücutta alkole dönüşüp zamanla hasta edeceğini söyledi,
Salatalık, yoğurt, kuruyemiş tercih etsen daha iyi sanki 😘

3 Mart menüm
Kahvaltı Doluca oldu
Bir dilim ekmek
Bebek havuç
Sahanda yumurta bir tane
3 ince dilim pastırma
Yumurtali ıspanak
10 a yakın yeşil zeytin
3 biber kızartması
2 Kuru incir

Ara 1 portakal
İkindi 4 gibi
Fıstık badem ceviz ve tarhana grubundan yedim öğün yerine tükettim
Akşam
Çayın yanına yarım dilim kek
@Cordelia Elhan Elhan @Minicikfzt
Afiyet olsun canım 😘 Tarhanayi tadımlık al ogunlerine diğerleri biber kızartması dışında sağlıklı ve dengeli :rapci:

Selam kızlar umarım herkes iyidir. Ben de artık evime döndüm tatil bitti ama malesef grip oldum. Havalar bi sıcak bi soğuk dikkat edin kendinize 🙏

Gebelik şüphem vardı bugün olmadığımı öğrendim bi yanım buruk bi yanım rahatlamış mutlu karışık duygular içerisindeyim..

Bir aydır misafir gelmesi gitmesi derken düzenim iyice bozuldu artık ben düzenli spor diyet yapmak istiyorum malesef kilo almışım çok kötü bi sayı gördüm tartıda 😞

3 günlük detoks yapma planım vardı ama hasta olduğum için halsiz düşmek istemiyorum o yüzden normal sağlıklı öğünlerle devam edeceğim inşallah yarın ❤️

Hoş geldin canım 😘 Geçmiş olsun hem yorulma hem sağlıksız beslenme vücudun direncini düşürüyor hastalık bu zamanlarda yakalıyor. Aldığın kiloları dert etme , Çabuk gelen çabuk gidiyor . Allah doğru zamanda hayırlısıyla gebelik de nasip etsin kuzucum . :dua:

Ben hep yiyorum 😞 her akşam neredeyse birşey olur mu ki
Yemekten sonra veya geç vakit meyve şeker olduğu için fezam de dedigi gibi alkole dönüşüyor diye vermiyorlar
Kizlarrrr nasilsinuz ben hic iyi degilim o yuzden kac gundur yoktum gorumcemi kaybettik cok gencti😭uzun zamandir hastaydi zaten Ama ne yapildiysa olmadi malesef.
Başınız sagolsun Allah rahmet eylesin canım
Çok severim, ne ben yapıyorum ne gittiğim yerde yiyorum, arada başka şeyler yeniyor da kek yemiyorum ya, onlar sayılmaz🤣🤣
😀😕

Geçmiş olsun canım

Bebegi sevmek dışında sorumluluk vermesinler fezoma :KK51:
Bugün bitiyor değil mi 🥴
İnşaAllah bugün bitiyor, yola çıkmışlar, sağ selim gelsinler🤲🏼
Allah kimseyi annesiz babasız bırakmasın🤲🏼
El üstünde tuttuk, yinede annemi özledim, babamı özledim dedi 3 numara

X