Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Calla canım bu hafta harika bir kaptanlık yaptın emek verdin. kendi adıma artı gelirsem çok üzülürüm

Evett pizza

Calla canım bu hafta harika bir kaptanlık yaptın emek verdin. kendi adıma artı gelirsem çok üzülürüm
Valla canım bu hafta benim de artı gelmem çok yüksek. Diyetisyene başladım ya ben, o dedi. Hatta 21 inde randevum var o güne kadar tartı yasagi koydu
Ben az yiyerek kilo verdiğim için vücut normal düzene girdiğinde kilo alırmış . Bunun olmaması için verdiği listeye uymami istedi kısaca böyle anlatayım :) sonuç olarak mantığı anladığım için liste dışı takılsam da bu sefer öğünleri eskiye göre zenginlestirdim. C.tesi artı gelmek beni uzmucek yani

Yarın ödem suyu içeceğim kaptanım ,

Benim de sıkı tutmam lazim ama üzerimden bi misafir trafiği geçecek

İlk defa yapıyorlar canım, ikisi de tembel, işe gitmeseler hareket 0.
Küçük oğlum hasta olmasına rağmen yavaş yavaş spora başladı, o da biraz yeme saatlerini düzenleyip ekmeği azalttı, o da 3 kg vermiş .
Benim metabolizma aslında henüz gayet iyi, eskiden verdiğim kadar gitmiyor sadece, buna şükür

MaşaAllah senin evdekilere
Ekmek, makarna, pirinç, patates çıktı 2 hafta, eşim bu hafta sabahları siyah ekmek yemeye başladı, büyük oğlum hala yemiyor.
Karabuğday pilavı sevmezler, yeşil mercimek oğlanlar yemez, eşim kırmızı mercimek köftesi yemez, fallafel seneler önce yapmıştım, pek sevmediler, sebze olarak yeşil fasülye ( ayda 1)
Patlıcan oturtma olabilir, diğerlerini maalesef yemez eşim
Et olacak onlara, herhangi bişeyler yapmaya çalıştım ama ben yoruldum, yarın kendime izin vermek istiyorum

10 ekim

11:30

Marul arasına acuka, humus, küflü ve beyaz peynir
3 zeytin
Paprika

18:00

Fırında mantarlı tavuklu kereviz ( eşim ve küçük oğluma patatesli)
Cacık
Salata
Alabaş

1,5 lt su
3 kupa kahve
1 kupa apaform

LenaG

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…