Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende öyleyim yiyince devamı geliyor. Neyi yersen daha çok canım çekiyor. Keşke haftanın son günü olmasıymış,😞😞 neyse artık afiyet bal şeker olsun ❤️❤️
Yarına yansır mı bilmem de bi sonraki günlere yansıyabilir 😅 kalkıp şimdi odamı temizliyim durduk yere dip köşe hareket olsun bari 😅

:rapci:
Arkadaşımız patlamış mısırın faydalarıni paylaşmış da örnek verdim kuzum. Meyve şekeri yağa dönüşüyor çok dikkatli tüketilmeli bizim durumumuzdakiler için...🙈
Anladım canım faydası olduğu kadar zararlıda mısır doğru söylüyorsun.Ben patlamış mısır sevmemde Eşim her gece büyük kare borcam yerdi evde olduğu zamanlar üstüne bütün meyvelerden yazsa yaz kışsa kış çeşitleri bir büyük tabak onuda üstüne yer.Çikolata vb yer.Tatlı vesaire varsa onuda yer.🧿 Hiçde kilo almaz çok zayıf.Bende yemem ama kilolandık.

Anladım canım faydası olduğu kadar zararlıda mısır doğru söylüyorsun.Ben patlamış mısır sevmemde Eşim her gece büyük kare borcam yerdi evde olduğu zamanlar üstüne bütün meyvelerden yazsa yaz kışsa kış çeşitleri bir büyük tabak onuda üstüne yer.Çikolata vb yer.Tatlı vesaire varsa onuda yer.🧿 Hiçde kilo almaz çok zayıf.Bende yemem ama kilolandık.
O türler öyle kuzum. :işsiz:
Benim eşim de öyle. :KK51:

01.03.2014
Menüm
3 kaşık patates salatası 1 dlm ekmek 1 lokma çikolata

Akşam 1 kepçe mercimek çorbası 1 kaşık patates salatası ,yeşil salata, 2 kaşık kıymalı yumurta

Su 1 lt
Spor 30 dk yürüyüş 30.3 90

Cordelia Cordelia
E elham
serap911 serap911
Afiyet olsun bademim :KK60:
Ekmek bir dilime düşmüş :KK9::KK9::KK9:
elham mi 🥺

X