Popüler Konu LenaG ile MasterFit

iyi akşamlar hanımlaar :KK37:
Elhan Elhan Cordelia Cordelia serap911 serap911 :KK200:
1 mart menümü yazayım
kahvaltı : 2 dilim kızarmış uno denge, 2 haşlanmış yumurta, peynir, 4 adet zeytin kırmızı biber ve 2 çeri domates

ara: 2dilim ananas, 3adet ceviz, bir kupa sütlü neskafe

akşam : 19:30 5 adet yulaflı pankek, peynir, bir yemek kaşığı bal, avuç içi kadar fıstık

yavaş yavaş kendimi toparlıyorum yarında değil de pazar günü tekrar yürüyüşlerime başlayacağım, randevüde alabilirsem kardiyoloji, meme cerahisi, ve menopoz bölümüne randevü alabilsem süper olucak kendimi çok ihmal ettim 3,4 gündür evdeyim yarın bir işe uğrayacağım görüşme randevüsü var. sonra tekrar eve geleceğim planım bu bakalım gün bize neler getirecek....
Afiyet olsun ❤️ hayırlı güzel şeyler getirsin🙏

serap911 serap911 Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Kahvaltı 8.00
1 haşlanmış yumurta (okula götürmüştüm)
1 simit
Zeytin, peynir, reçel (okulda kahvaltı etkinliği vardı unutmuşum eşlik ettim mecbur 🤪)

Ara 15.00
Türk kahvesi (öncesinde maalesef migrenim tuttuğu için okuldan gelince istifra etmiştim🙄)

Akşam 17.00
Ezogelin ve tavuklu garnitürlü pirinç pilavı (dünden kalanlar)

* 15 dk Leslie

*Az önce de küçük bir kase süte biraz bisküvi atıp yedim 🥹 boğazım batıyor hasta olacak gibiyim kendime küçük bir ödül vermek istedim
🤷🤷🙄🙄🙄🤪🤪🤪
Afiyet olsun canım aslında çok birşey yok menüde olanda çıkmış zaten 😞 geçmiş olsun

iyi akşamlar hanımlaar :KK37:
Elhan Elhan Cordelia Cordelia serap911 serap911 :KK200:
1 mart menümü yazayım
kahvaltı : 2 dilim kızarmış uno denge, 2 haşlanmış yumurta, peynir, 4 adet zeytin kırmızı biber ve 2 çeri domates

ara: 2dilim ananas, 3adet ceviz, bir kupa sütlü neskafe

akşam : 19:30 5 adet yulaflı pankek, peynir, bir yemek kaşığı bal, avuç içi kadar fıstık

yavaş yavaş kendimi toparlıyorum yarında değil de pazar günü tekrar yürüyüşlerime başlayacağım, randevüde alabilirsem kardiyoloji, meme cerahisi, ve menopoz bölümüne randevü alabilsem süper olucak kendimi çok ihmal ettim 3,4 gündür evdeyim yarın bir işe uğrayacağım görüşme randevüsü var. sonra tekrar eve geleceğim planım bu bakalım gün bize neler getirecek....
Afiyet olsun ♥️ sağlık önemli

çok güzel liste bugün mü gittin konturole haftada 1 mi gidiyordun nerede gidiyorsun kime yaniii
Haftada 1 gidiyorum. Diyetisyenim

1 Mart menüm
Sabah 9
Bir bardak kefir

Öğleden sonra 3 civarı
Komşumla balkon keyfisi yaptık
4yk patlıcan soğurma kavurma
Kk peynir
4yzeytin
Açma ekmek çok çok az
Bolca turp
Küçük kâse fıstık, çok az çekirdek
Çeyrek Maraş çörek i
Yarım portakal
Akşam

Bir buçuk kâse dogmeli yayla çorbası

Adım 14 bin, 1400 puan
Cordelia Cordelia
Elhan Elhan Eki Görüntüle 3395326
Afiyet olsun canım 💙⭐⭐⭐⭐⭐💙

Haftada 1 gidiyorum. Diyetisyenim
bu diyetisyene benim kızda gitti. bir kaç tanıdık taa iyi bir diyetisyen başarılı da, annesi çok tatlı bir şekilde giden danışanlarıda motive ediyor. yanlız benim kız verilen listelerin yarısını dahi yemiyordu sadece haftada 1 gidip tartılmak motive ediyor onu tabii diyetini patlatı ve melike hanımla verdiği tüm kiloları geri aldı

serap911 serap911 Elhan Elhan

1 Mart 2024 Cuma

sabah 10.00
1 yumurta, peynir çeşitleri, 4 zeytin, domates, köz biber, 3/4 simit

öğlen 12.30
salçalı köfte 3 adet, 2 dilim patates, sebze tabağı, 2 dilim ekmek

ara 15.30
peynir, fıstık ezmesi

akşam 19.00
etli dolma (1 enginar, 1 kabak, 1 biber), salata, 2 yk ev yoğurdu

1,5 lt su

İnşallah çok umutluyum çok isteyerek aldım seni takıma ♥️♥️
canım yaa yarın inşallah çok istemenin sonuçlarını görürüz tartıda :dua:

eskiden olsa böyle bir beslenmeyle 2,3 kilo eksi bildiridim fakat şimdi menopoz durumları etkiliyor, birde eskiden yürüyüş yaptım mı hiç sindirim problemi yaşamazdım yaşın çok faktörü var mağlesef. o yüzden benim için sağlıklı olan büyük hedefler değil de süreklilik yoksa geçmişte iki sefer 40 ar kilo vermiştim sonra bir yerde patlatıp geriye sardım 10 gün oldu hala regliyim önce hafifti son beş gündür orta ayarda gidiyorum

Geçmiş olsun nasil oldu ağrın 🥺🥺🥺
Çok teşekkür ederim boğaz ağrım artarak ilerliyor bakalım ses de gidiyor hatta yavaştan 🤷🤗🤗
Afiyet olsun canım aslında çok birşey yok menüde olanda çıkmış zaten 😞 geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim bugün zor bir gün oldu benim için, bahçe nöbetçisiydim güneş de tetikledi migreni kızımı kreşten alıp eve zor getirdim kapıdan girer girmez koştum çıkartmaya yani sonra hap aldım da öyle hafifledi baş ağrım. Boğazım fena şimdi de🤭

Bu arada inşallah yarın itibariyle akşamları şu kabaklı çorbadan yapıp içeceğim 3 gün (pazar günü güne gideceğim ya onu da telafi etmiş olurum hem diye düşündüm)

serap911 serap911 Elhan Elhan

1 Mart 2024 Cuma

sabah 10.00
1 yumurta, peynir çeşitleri, 4 zeytin, domates, köz biber, 3/4 simit

öğlen 12.30
salçalı köfte 3 adet, 2 dilim patates, sebze tabağı, 2 dilim ekmek

ara 15.30
peynir, fıstık ezmesi

akşam 19.00
etli dolma (1 enginar, 1 kabak, 1 biber), salata, 2 yk ev yoğurdu

1,5 lt su
Aaa enginar dolması ne ola ki merak ettim afiyet olsun

Çok teşekkür ederim boğaz ağrım artarak ilerliyor bakalım ses de gidiyor hatta yavaştan 🤷🤗🤗

Çok teşekkür ederim bugün zor bir gün oldu benim için, bahçe nöbetçisiydim güneş de tetikledi migreni kızımı kreşten alıp eve zor getirdim kapıdan girer girmez koştum çıkartmaya yani sonra hap aldım da öyle hafifledi baş ağrım. Boğazım fena şimdi de🤭

Bu arada inşallah yarın itibariyle akşamları şu kabaklı çorbadan yapıp içeceğim 3 gün (pazar günü güne gideceğim ya onu da telafi etmiş olurum hem diye düşündüm)
geçmiş olsun canım migren ağrın hafifledi mi

canım yaa yarın inşallah çok istemenin sonuçlarını görürüz tartıda :dua:

eskiden olsa böyle bir beslenmeyle 2,3 kilo eksi bildiridim fakat şimdi menopoz durumları etkiliyor, birde eskiden yürüyüş yaptım mı hiç sindirim problemi yaşamazdım yaşın çok faktörü var mağlesef. o yüzden benim için sağlıklı olan büyük hedefler değil de süreklilik yoksa geçmişte iki sefer 40 ar kilo vermiştim sonra bir yerde patlatıp geriye sardım 10 gün oldu hala regliyim önce hafifti son beş gündür orta ayarda gidiyorum
Evet bir süre sonra yavaşlıyor kilo regl WC hepsi etkiliyor. 40 kilo maşallah ♥️

X