Popüler Konu LenaG ile MasterFit

77,2 çıktım 1.300 kg vermişim yağdan 1 700 gitmiş. 400 gram ödem var yine. Ödemi çözemiyorum uyku düzensizliğinden sanırım hiç ödem vermiyorum artıyor nedense
Bende anlamadım bu ödem olayını su içme olayın nasıl yada ödem içeceklerinlw aran nasıl

Ellerine sağlık kaptanım.

kilo vermek için hepsinden tamamen vazgeçmek zorunda değilsin ki

canın çok istediğinde örneğin bir parça çikolata yiyebilirsin ama yediğin için pişman olmadan içine sindirerek bu şekilde yediğin zaman hem doyum noktasına çabuk ulaşıyorsun hem de mutsuz olmuyorsun yedin diye

ve zamanla göreceksin ki çikolata isteğin çok çok azalmış oluyor

sen şu anda yememem gerek diye düşündüğün için aslında normalden fazla tatlı düşünüyorsun farkında olmadan o yüzden vücudun sana artık yeter ye de bi sal beni diyor :)

tabii ki yapabilirsin ve yapacaksın da, keşke hayattaki en büyük zorluğumuz kilo veriyor olmak olsa, nelerle mücadele edip üstesinden geliyoruz bunu düşün, silkelen, toparla canım

Evet gidiyor kilolar ama hemencecik gitmiyor diye stresim evet kendime güvenimi hatirlatmaliyim daha önce yaptım yine yaparim
Aynen yaparsın canım
Ayy geçmiş olsun canım
Rabbim şifa versin inşallah

77,2 çıktım 1.300 kg vermişim yağdan 1 700 gitmiş. 400 gram ödem var yine. Ödemi çözemiyorum uyku düzensizliğinden sanırım hiç ödem vermiyorum artıyor nedense
Vuhuuu harika Mısır püskülü ve kiraz sapını beraber kaynatmak kaldı bir tek benim de yapmadığım onu da deneyeceğim ödem için

Rabbim gönlüne ferahlık versin, dileklerin hayırlısıyla kabul olsun
Sanırım seni çok iyi anlıyorum, ben ağlamayı gece yapar, gündüz kimseye hiçbirşey belli etmezdim

Seni üzen herneyse gidişi olsun, dönüşü olmasın, rabbim gönlüne huzur versin

Yemeğini bir ayna karşısında yemeyi dene. Eğer kendine bakmak zor gelirse kendini yerken kötü hissedersen bu seninle ilgili bir konudur. İçinde bir öfke duygusu var aşamadığın. Özel hayat olur ertelediğin bişeyler olur, vs. Bilinç altında yoğun öfke duyduğunda bunu yeme üzerine yenmeye çalışıyorsun. Yoğunluk ilerledikçe de yeme sıklığın ve miktarın artıyor. Kaçamakların artıyor.

Kilo verenler işte kasıp da kilo veriyor kasmak da kolay değil elbet. Kasıp kasıp bırakmak sana daha çok zarar veriyor görüyorsun. Üstte yazdığımı kendinde uygulamanı isterim. İnşallah sağlıklı adımlar atarız hep beraber.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…