Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Önce seni çok iyi anladığımı söylemeliyim şeker bağımlılığı konusunda. Tam senin kurduğun cümleler geçerdi kafamdan eskiden. Bana kırılma lütfen ama gerçekten kafanda “ben sağlıklı besleneceğim ve ideal kiloma düşeceğim” cümlesini net oturttuğuna emin misin? Çünkü ben defalarca öyle yaptığımı sandım diyetisyene başladım evde Leslie falan başladım amaaaa herşey tatlı canım isteyene kadardı. Diğer yiyecekleri direk eleyebilirim ama tatlıyı yapamıyordum. Şimdi şimdi fark ediyorum gerçekten kafamda kesin karar vermemişim meğer. Şimdi de canım tatlı istiyor ama aklım sağlıklı tatlı düşünmeye başlıyor.
Lütfen iyice düşün kendine çok dürüst ol kesin kararlı değilsen biraz zaman ver kendine karar verdiğin zaman anlayacaksın zaten.
Umarım bana kırılmazsın

Selamlarr yarın tartı günü
Bu haftam çok istediğim gibi geçmedi, artı gelmem ama sabit gelirim diye düşünüyorum, umarım haftaya daha iyi olur . Bazı günler menü yazamadik utandigim için cekiduzen verecegim

Hergun ayrı bir savaş veriyoruz canım. Yoksa nerden bileceğiz. Eşekten düşenin halinden yine eşekten düşen anlar.

Hoşgeldin canım bırakmak nasıl bir şey. Biz bayramda bile diyet yapıyoruz. Ramazan aralıklı oruc diyeti çok popüler oluyor. tavsiye ederim.

Ya Cordi sana sarılmak istiyorum bazen

Banada ikram et, hiç yemedim, görmedim, nasıl yapılır hatta nasıl yenir bilmiyorum
aaaaa keşke yakınımda olsan yapıp getirirdim, çok lezzetli olur

sana katılıyorum kaptanım, aslında herşey kafamızda başlıyor kafamızda bitiyor. bu düzeni kırana kadar çok zorlandım yalan değil ama yaşadığım her olumsuz durumu yiyerek kapatıyordum güyaaa ama gün sonunda yine mutsuz olan ben oluyordum
ama bu döngüyü kırınca, yaşadığın olumsuzluklar yeme isteği olarak dönmemeye başlıyor
haaa tabi zaman zaman ciddi iştahım açıldığı oluyor o ayrı :)
ayrıca Ramazanda kilo alınır diye kendini şartlama ZincirKirma , aksine Ramazanda, normal zamanda 1 gr veremeyen akrabalarım, arkadaşlarım falan bile çok güzel kilolar veriyorlar
senin düşüncelerini olumluya çevirmen gerekiyor, ilk önce senin kendine inanman gerekiyor, yapamam veremem olmaz dememelisin
belki demesi kolay diyeceksin, zamanında ben de dedim ama bir süre sonra uygulaması kolay bir gerçekliğe dönüşüyor
kilo vermek tabii kolay bir süreç değil, ama başaranların bizden bir fazlası yok, sağlığımız elverdiği sürece başaramayacağımız birşey değil
yeterki kendine güven ve pes etme

Çok doğru söylüyorsun devam elbet bur yerde başaracağım
Oda olabilir diyetisyende de verdiğin kiloyu küçümseme kötü bir rakam değil dedi belkide hedefimiz yüksek tutuyorum
Aslinda kafamızda çok dolu tam odaklanıp doğru duzgyn enerjimi yogunlastiramiyirum bencede gerçekten inanarak karar vermek gerek inancım yeterli değil zamanla oturtacak inşallah
Hepimiz aynı yoldayız ben de ZincirKirma gibi düşündüm defalarca kendimi yeni çözüyorum. Sarılalım canım benim.
Sarılalım canım iyi geldi
Çok fazla olumsuz düşünceyle boğuşuyorum gerçekten başarabilirim ama tam istemiyorum herhalde hamburger pizza tatlı özellikle bunlardan vazgeçmek istemiyorum bence seviyorum tatlarini eğer gerçekten bu yola inanarak çıksaydı bu sağlıksız olduğunu düşündüğüm yiyecekleri uzun bir ara verirdim cidden bunları hayatımdan çıkarmak istediğime emin değilim
Ama deniyorum

Pes etmicem bu sağlıksız yemekleri hayatıma minimuma alma konusunda mücadele edecem sonunda ben kazanacam

Bu kadar zor olmamalı diye çok yuklendim kendime ama zormuş

Alışkanlıkları değiştirmek kolay değilmiş. Bunu kabul edip onagore bir yol almalıyım

Kolay olmayacak ama sonunda ben kazanacam ilk defa kızım doğduktan sonra bir mücadeleye girdim

Çok kilo almistim 97 leri gördüm hemen 70lere inerim zordegil dedim meğer zormuş düşmanımı hafife almisim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…