Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Rabbim gönlüne ferahlık versin biriciğimm, derdin, tasan, sıkıntın uçsun gitsin

Gecmis olsun canım benim ilaçların şifa olsun insalahh
Seni Her ne ise üzen bi an gitsin allah ferahlık versin icine kankisim herşey bizler için biraz kafa yapımızı değiştirmek gerekiyor amannnn bosver demeyi bilmek gerekir ama yapamiyoruz işte
Eline emeğine sağlık canım

Cok üzüldüm canım. Tam menopoz olmadı mı acaba. Kocalara gelince bizim kıymetimizi bilmiyorlarsa ne yapabiliriz. Ben yok sayıyorum artık çünkü hala hatasını görmüyor. Duvarla konuşmak daha anlamlı. Ben de dün hata edip konuştum sinirlerimi bozdu ağladım. Ama bütün günümü ziyan edemez. Kendi mutluluğum için kendim cabalayacagim. iyi ki bu sayfa var

Cordelia sonucu gördüm tebrik ederim düzensiz uyku, uykusuzluk büyük ödem sebebi. Sanıırm senin de geç uyuma durumun vardı değil mi? Bu arada listeni favoriye attım bile
Evet canım uyku düzensizliğim var. Teşekkür ederim. Liste çok iyi kilo verdirir gibi gözüküyor birebir yapacağım inşallah. Sen de katıl Ramazana 75 göreyim istiyorum.

erkekler niye bu kadar kıymet bilmiyorlar anlamıyorum

en güzelini yaparsın canımm, biz kendi değerimizi bilmezsek hiç kimse de bilmez

koskocaaamaaaannnn sarılıyorum sana

Oyyy kuşum

Bakayım mutlaka çok teşekkür ederim
Evet haklısın bu açıdan bakınca akşam ağır olmuş daha çok dikkat ederim bundan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…