Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Başta ben de öyle yaptım sezaryen doğum yaptım sütüm geç geldi ve az geldi kendimi yedim bitirdim süt için. Hamilelikte 8 kilo almıştım doğumdan 15 gün sonra eski kiloma inmiştim ama sonra süt olsun diye ye ye dediler ben de kiloyu takmadım yedim de yedim. Şu an emzirme döneminde aldığım kiloyu vermeye çalışıyorum çok kilo aldım. Bebeğim artık 8 aylık ek gıda alıyor o yüzden artık sütüm yetiyo diye bir rahatlama var açıkçası üstümde sütümde de azalma olmadı diyetle ki eminim bundan bebeğim emmiyo çünkü sağarak veriyorum aylardır. Çocukla gerçekten yemek yapmaya vakit bulmak çok zor sütun miktarını en iyi artıran şey bence şu. İçeriğini zengin yapan da ceviz hurma vs ben artık pek yemiyorum bıktım yiye yiye ama yerden güzel olur her gün 2 tane. Süt arttırıcı şeylere de devam ediyorum damla çay vs diyetisyenim daha çok onlarla destekleme taraftarı gibi sütü. Senin bebeğin ne kadarlık bilmiyorum ama 6 ayı geçtiyse ve sütün yetiyorsa bence diyet yapmakta artık sakınca yok

Hayırlısı olsun inşallah faydasını görürsün

Aslında belkinde stres yapman en büyük sebepti. Ben hiç öyle yemedim doktorlar bol bol su diyordu zaten tek baktigim için kalkip da öyle kendime yemek hazirlayacak zamanim da yoktu. 2 saatte 1 kalkip emzirmem lazimdir uyku sıfır. Kalkiyordum 30 dk emziriyordum 1 saat uyuyup tekrar kalkiyordum 40 dk emzir. Hep ekmek arasi bir seyler yapip yiyordum mecbur. Kayinvalidem geldi o hep yemekler yapip buzluga atti sagolsun o da olmasa cok kötü durumdaymışım ben şu an farkettim su daha çok süt yapiyor diye biliyorum. Emzirdigim dönem farkettim ki yulaf ezmesine ne zaman hindistan cevizi tozu atsam sütüm artiyordu gercekten de sütü arttiriyormus. Ama komsular hep tatli yemen lazim diyorlardi hiç dinlemedim. Ek gidaya gectik evet ya insan kimi dinleyecegini sasiriyor. Videoyu görünce acaba yanlis mi yaptim dedim ama dedigin dogru ek gidaya gectiler nasilsa

Hadi sağlıkla bol eksiler en güzeli takipli olmak

Herkesten özür dilerim bugün erken kaçıyorum yarın çok önemli bir sınavım var ama yarın bütün menülere tek tek bakacağım hepiniz çok iyisinizz hepimiz burdan çıtır ayrilcaz inanıyorum
Kuzum niye özür diliyorsun Allah zihin açıklığı versin yarınki sınavda tüm doğru şıklar gözüne neon ışıkları gibi yansın

AAA hadi hakında iyi yönde hayırlısı olsun diyetisyenler genelde 6 8 öğün veriyorlar seninki 2 öğünde kalmış ayoool. demek ki neymiiiş trent listeleri veren bir diyetisyenmiş uygula bakalım işe yarar kesin zaten koturolerde listeyi değiştire değiştire gidersiniz …

Kahvaltı 8.30
2 haşlanmış yumurta(okulda üç saat sonra falan Dido yedim )

Ara 14.00
1 muz
2 ceviz(suda bekletilmiş suyunu içip cevizlerini yedim)

Akşam 18.00
1 kase ezogelin
1 tabak karnabahar(yumurtaya bulayıp kızarttım)

*Bugün kız kıza sinema etkinliği vardı biraz patlamış mısır yedim

21.30
Sinema sonrası kahve içelim dedik Fındıklı filtre kahve içtim

Sabah 10 dk tempolu yürüdüm spor sayılır mı (okula yürüyerek gidiyorum )

serap911 Elhan

Afiyet olsun canim cordelia ya soralım Cordelia

Maviden kalsaydın o çikolatayı yemezdin. Şimdi cordelia ile kim uğraşacak derdin. Gitmeyeydin cordelyasiz olmaz diyeydin koşa koşa gittin
Evet kediler bi gözümün önüne gelirdi bırakırdım belki çikolatayı
Yaa ben mi gittim beni almışlar senin elinden sen de bir şey dememişsin
Bu arada dün regl oldum bugün çikolata ya hayır diyemedim ama telafi edeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…