Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Balım çok ya zaten ek gıda ile birlikte cokta kasmamak lazım gibi
Zaten amaç tika basa yemek degil ben 1 sabah 1 aksam yiyordum öglen de yicem o kadar illa 1800 kaloriye tamamlicam diye ugrasirsam agir yaşamlara katilmaya hak kazanirim

Ben de 2 öğün yiyorum nadir 3 öğün yedigim cocuktan firsat bulamiyorum zaten. Aslinda emzirince de kalori yakiyoruz doktor da sütün kalitesi ve miktari için sanirim öyle söylüyor. Diyetisyene bir ara sorsana kaç kaloriymiş merak ettim. Benim arkadaslar var sütü artsin diye tüm gün yiyorlar hatta bana da ye ye diye zorluyorlar komsular bile sütün olsun diye yemek getirip duruyorlardi bir ara

Ooo buraya can gelmiş ne güzel bir giriş maşallah
Senin menüyü göremedim

Ay menülere yorum yazmak istiyorum ama çok yemissiniz hepiniz aynı zamanda yemeyin yetişemiyorum
Ya bu ara yetişemiyorum buraya benmi ihmalim sayfalar mi hızlı geçiyor anlamıyorum ki
Akşam 1 mil lesli yapayım dedim ama 8547 adım olmuş. Cordelia kaptanım bugünluk bana yeter hamlamisim. Gün içinde harekette yaptım bölgesel ama zaman tutmadım. Sol kaburgam ilk pilates dersinden sonra sürekli ağrıyor ters bişi yaptım ama nedir bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…