Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınlar
İşeyaradı bende dene mutlaka çok güzel ter attırıyordu

Okuldaki rehber öğretmenden mi destek alsanız acaba? Kitap okuması için bütün aile olarak kitap okuma saati yapsanız vs
Görüştük canım,ne yazık ki yapıcı bir sonuç alamadık.yurmi altı çocuk içinde beşinci dedi ve konu kapandı.Dun de dokuza düştü.Okul ve veliler bu durumdan hiç şikayetçi değil.Veliler aman ders ve ödev verilmesin kafasında.İdare üzülmeyin çocuklar.Ama ülkemizde bir sınav gerçeği var.Bilgi ve temel olmayinca nasıl olacak bilmiyorum.Gecen yıl çok kitap okurdu.Bu yıl yok denecek kadar az malesef.Aillece yaptığımız okuma saati beş dk sonra oyuna dönüyor.Kendi okuma saatinde yarım saat ara vermeden çok güzel okuyordu canım.

Kederler de mutluluklar da kalıcı değil kuzum. İkisine de takılıp kalmayalım yeter ki
Höykürene sen de höykürdün mü

bugün bir uyuşuk uyandım bazen böyle oluyorum niyeyse
birde dün 3,5 litre su içtim ama yeteri kadar lavabo isteği olmadı sizdede böyle durumlar oluyormu suyu tutacak bişeyde yemedim ama şaşkınım
Oluyor bitanem. Bir litre sudan sonra bir defa wc isteği o kadar geri kalan da su içsem yarıyor hesabı benimle geziyor Surec içinde düzeliyor ama .

Afiyet olsun canım Fıstığı her defasında bir iki azalt. Yerken yanına şeker oranı düşük bir meyve de ekle. Yokluğunu hissetmezsin.

Etkinliği tamamlamadiginda diğer etkinlikte iki tane küçük kağıt cekeceginizi söyle belki etkili olur. Bir taraftan da arada kaçamaklar çocukların hoşuna gidiyor sistem onların özgür büyümelerini istemiyor napsin minik . Elinizden geldiği kadar. Bir sürü özel çocuk var onların ebeveynleri sağlığı olsun derdinde başka bir şey istemiyor inan ki. Çok şükür deyip mutsuz olmamak lazım biraz da.

Belli ki bir surecten geçiyo işiniz gerçekten çok zor ama tabi ki haklısın bir sınav gerçeği var bu şekilde olmaz. İsterseniz tekrar konuşun belki siz ısrarcı olunca durumu ciddiye aldığınızı anlar. Arkadaşlarıyla arası nasıl acaba sınıftaki çalışkan çocuklarla mi arkadaş ediyo yoksa daha kötü durumdaki çocuklarla mı?

Canım benim öncelikle bir öğretmen gözüyle cevabın için teşekkür ederim.Anladigim ,anne baba desteğiyle çözümü kendi bulacak.Sanirim ergenlik vaskangiciyla birlikte biraz sancılı bir ergenlik bizi bekliyor teşekkürler
Hassas konular canım tabiki sonsuz kere şükürler olsun.Allahim tüm yavrularımıza önce sağlık versin.
Benim derdim tamamen eğitim sistemine isyanım ve bu döngüde çözüm bulmak

Canım benim ,bu yıl sene başında okul sınav yaparak A ve B şubesi olarak ön üç kişilik iki şube yaptı.kizim A subesinde.Gecen yıldan sadece bir arkadaşı bu sınıfta.digerleri b de.yani genel olarak başarıda sorun var 450 puan ve üstü üç öğrenci diğer çocuklar 400 altı.Bunu lgs ye kıyaslayarak yapılan sınav sonuçları olarak düşün.
Zamana bırakacağız canım ,biz yine destek vererek kendisi çözecek.

Kaçıncı sınıf lesa şu anda ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…