Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bir de açıkçası boyle seyler herseyi dogru yapmaya calisan arkadaslarin motivasyonunu düşürüyor....

Duygularıma tercüman o kadar zor zamanlar geçirdim ama yemedim bilmiyorum herkesin dayanma noktası psikolojisi farklı mi bilmiyorum bende kilo alıp neden böyle oldu bilmiyorum denmesi biliyorsunnnnnnnn

Bir de açıkçası boyle seyler herseyi dogru yapmaya calisan arkadaslarin motivasyonunu düşürüyor....
Aynen öyle. Benim sabır eşigim çok yüksek 100 kere bozana gidene inan sadece üzülüyorum. Hiç sorun degil. Ama 101. kez gelip her gün çikolata kek kurabiye yedim diye menü yazılınca artık dayanamıyorum. Daha yeni geldin. izinler parayla değil tekrar izin al.
Ben de yaşadım bu süreçleri geldim takıma girdim baktim yok yapamıyorum izin aldım. Her gün buraya 1 paket cikolata yedım sütlaç yedim yazmak istemedim.
Kimse bunları bilmiyor menulere bakmıyor geçmiş yapmıyor spor listesiyle uğraşmıyor. Kilo listesiyle ugrasmiyor. O kişiyi motive etmek için aylarca uğraşmıyor. Ama bakıyorsun seni eleştirecek mesajı yakalıyor. Hatta eleştirdiğin kişi bile 2 yıllık emeğini hiçe sayıyor.
Elhan çok dertliymisim.

Afiyet olsun pastelim

Cok cok haklisin.

'Ama bakıyorsun seni eleştirecek mesajı yakalıyor.' çünkü kendi icini rahatlamak icin bir firsat kendini kandiriyor....

Şimdi karnabahar kisiri yaptım kaptanım

Cok cok haklisin.

'Ama bakıyorsun seni eleştirecek mesajı yakalıyor.' çünkü kendi icini rahatlamak icin bir firsat kendini kandiriyor....
Evet üzerine alınıyor mevzunun cikolata yemek olmadığıni çok uzun geçmişi olduğunu bilmiyor. Konu sadece mesaj yazdığımiz kişiye özel.
İzin istiyorum demek yeterli.
İzin ve dönüşle ilgili hiç bir kural koymadık. Sayfa açıldığından beri bu böyle.

Selamlar
serap911 kaptanım bugün 57 i gördüm ucundan çok mutluyum. Ağrılarım var ama tartıya çıktığımda sabah eşim diyor hala tartıyı mı dert ediyorsun, yok ya dedim dert ettiğimden değil 57 i görünce mutlu oluyorum
Dün bişey yemedim
Sabah 2 - 3 lokma ananas
Öğlen 1 de oğlumun dürümünden birkaç lokma
Akşam yok.
Gece ilaç almak için birkaç lokma ekmek yedim.

Tebrik ederim

Tebrikler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…