Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Be

Bende buna benzer birsey yazıp sitem etmeye girmiştim ki sen yazdın abla. Çoğu kişi menü paylaşmıyor yada beni etikletlemiyor ben görmüyorum transfer de bile o kadar zorlandım ki herkes kilo almış
Canım kaptanim ben kendi adıma çok özür diliyorum.Cumartesi günü çok motiveydim,hatta seninle rakip olduk.Malesef her motivasyonun da moralimi aşağı çekecek bir durum yaşıyorum.Biliyorum bu bahane değil ama o engelden atlayıp kendime gelemiyorum.Bu sene başından beri aşağıda kızımla ilgili durumu yazdım.onun stresi de üzerimde çok fazla .Bir tarafta dersleri Bir tarafta ergenliğe geçişi kafam bir milyon.Tabi biliyorum ki bu sorunlar hayat içinde hep olacak.Buranin sorumlulugunu etkilememli.

Günaydın tatlım Az önce kaptanimiza yazdığın mesajını okurken yüreğim ağzıma geldi .
Emin ol hayatimiz o kadar mükemmel değil herkes başka bir şeylerle uğraşıyor.
Günaydın canım,tabiki öyle sağlığı ekonomisi sosyal hayat üç dört yıldır hayat ta zorlu bir sınava döndü.
Burada ki kabullenemeyisim kızımın durumu.Basarili bir çocukken bu denli aşağı düşmesi.Bak bu sabah hem etkinlik olsun hem egkenirken öğrensin diye küçük kağıtlara günlük yapacağı şeyleri yazarak katladik.hergun içinden bir tane çekecek ve yapacakti.bilmece,fıkra,sır, gitar, flüt,resim, dua ezber, Almanca beş kelime ezber,ingilizce beş kelime ezber, ülke,il, bölge,origami gibi şeyler yazdık.bu gün için Almanca beş kelime çıktı.kizim servise 45 dk var.etkinligini tamamlan mi dedim.Surat değişti hemen tabi benimde moral.

Günaydınlar fit hatunlarım
Günaydın
Günaydın kızlar :)

Dün akşam ki çiğ köfteye rağmen güzel bir eksi gördüm sabah tartı da :)
Günaydın canım
Diyetteyken bende bu kardiyo hareketlerini yapmıştım,hocanın hareketleri çok iyiydi .
İnşallah işe yarar
Her gün yeni bir Haticem dünyaya geliyor bazen minik bir kız çocuğu bazen yağdı yağacak bir yağmur bulutu kahrin da hoş lütfun da olsun be yavrum dünyamizda ol yeter ki iyi ki dogmuşuz iyi ki doğmuşsun.
Oyy duygulandırdın beni
Sonradan biri gelip höykürdü tüm duygularım gitti ya
Günaydın çiçeğim
günaydın kızlar
Günaydın babyy
Günaydın hayırlı sabahlar
Kaçamaksız bol sulu ve sporlu bir gün olsun
Günaydın
Canım Morpa almıştım ben. En alt seviyeden anlatıyor. Görseller animasyonlar testler. Hem takip ediyorsun hem sıkılmıyor
İçinde deneme sınavlarında var.
günaydın kızlar herkese güzel bir gün diliyorum
Günaydın çıtır
Erken yediysen sorun olmaz canım afiyet olsun

Başlarda birlikte yapın canım
Hadi bana bugün 5 kelime öğret de

İlk okulda Okulistik almıştık canım,onunda düzenli yapamıyor.cabucak sıkılıyor.Tv den zaman zaman Tonguç yada başka videolar izliyor.Ama kitap okuma gibi durumları neredeyse sıfırladı.bu da derslerini çok etkiledi.

Başlarda birlikte yapın canım
Hadi bana bugün 5 kelime öğret de
Kelimeleri kendin seç dedim.en basit olarak kalem, silgi, dolap, çanta gibi.tek yapacağı bunları deftere yazıp sesli söyleyecekti.İki dk surmezdi.bilemedim bir yerde büyük bir eksik var,onu nasıl bulacağım.

Kelimeleri kendin seç dedim.en basit olarak kalem, silgi, dolap, çanta gibi.tek yapacağı bunları deftere yazıp sesli söyleyecekti.İki dk surmezdi.bilemedim bir yerde büyük bir eksik var,onu nasıl bulacağım.
Okuldaki rehber öğretmenden mi destek alsanız acaba? Kitap okuması için bütün aile olarak kitap okuma saati yapsanız vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…