Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun kızlar

Hoşgeldin canım evet güzel karnabahar kısırı ben de yarın yaparım Afiyet olsun

Afiyet olsun

Afiyet olsun canım. Ben Kilo verince moralim daha yüksek oluyor ve daha çok kilo vermek istiyorum daha güzel diyet yapıyorum Böyle az verince sabit kalınca negatif etkileniyorum sen çok güzel bi sonuç aldın. Kutlamak hakkın.

serap911 Elhan

26 Şubat 2024 Pazartesi

sabah 10.30
2 minik fit kek, yarı yarıya sütlü filtre kahve

öğlen 12.10
1 asrın tandırı lavaş, baharatlı peynirli omlet, 5 zeytin, köz kapya, yeşil biber, domates, 1 tk bal kaymak

ara 15.40
1 küçük elma tarçınlı, 2 ceviz

akşam 18.45
2 köfte, patates, salata

1,5 lt su

İyi akşamlar bugün rahatsızdım yoktum buralarda.İyice dinlendim şimdi işe geldim.Canım hiçbir şey yemek istemedi Sabah kahvaltısı etmedim. Elhan 26.02.2024 Pazartesi listem Sabah:Yok.Öğlen 12:00 1yumurta ile yapılmış yağsız omlet,1bardak çay,1 dl.tam buğday ekmeği.Akşam 18:30 1 kase tavuk sote(1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile pişmiş) Yeşillik salata,1 dl.tam buğday ekmeği. Gün içerisinde 10 bardak su içildi. Saat 12 gibi 1 bardak kefir içerim (Gece ara öğün olarak) al serap911

Son düzenleme:
Yüklenmekten omzum ağrıdı zaten bize böyle gel canımızı ye Harikasin bitanesin ama günlerde ne yedirip iciriyorlarsa sen sen olmaktan uzaklaşiyorsun .
Bak dün de bir arkadaşa gidildi ben gitmemiştim bugün ne iyi anlattılar neler neler varmış iyi ki gitmemişim dedim

Afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…