Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kıskandığından demiştir tövbe tövbe
Ben birşey yemeyince ye ye çökmüşsün emziriyorsun vs klasik şeyler dedim ben yeni kahvaltı ettim onda yemiyorum birde ben yemeyince çekindiler biraz sanırım onlarda yemeye ayrıca insanlar diyet yapınca aç kaldığımızı filan sanıyorlar ama öyle değil ben gayet doyuyorum herşeyden

Kızlar geç teslimatla yeni tartım geldi. Bütün günün yemesi içmesi vs artı yeni akşam yemeğimi yemiştim yine de tartıldım. 3 ünde de tartıldım. Biri 115.5 biri 108 yeni gelen de 111 gösterdi

Tamam diyetisyene gittiğimden beri regl öncesi başlayan şişkinlik sonra regl dönemi ödemiyle savaşıyorum ama yine de bu değil yaaa farkındayım kıyafetlerimden ve mezura sonuçlarından incelme var.

Ben yarın sabah yeni tartıya göre herhalde +2 geleceğim diğerleriyle de tartılır atarım. Bundan sonra da son tartıyla devam ederim. P.tesi de diyetisyenden sonuç kağıdını isterim onu da atarım.

Ama çok üzgünüm çok özür dilerim sizi kandırmış gibi oldum. Kendimi de… keşke daha önce alsaydım tartıyı ne deseniz haklısınız

Selam kızlar bugün evlilik yıl dönümüm o yüzden biraz menüm şaştı
Kahvaltı 12.00 bir dilim ekmek bir dilim peynir domates salatalık
Öğle 16.00 detoks suyu bir elma
Akşam 20.30 ızgara tavuk ve patates kızartması ikram tatlıdan da birkaç kaşık aldım
Son olarak bir bira içip günü kapatacağım
Spor 40 dk Leslie 400puan 9100 adım 910 puan toplam 1310 puan sporla telafi etmeye çalıştım inşallah yarına çok artı çıkmam
Elhan Zayif bir Dombili Cordelia

Senin elinde olan birşey değil ki canım ya boşver üzülme önemli olan dediğin gibi incelmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…