Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar geç teslimatla yeni tartım geldi. Bütün günün yemesi içmesi vs artı yeni akşam yemeğimi yemiştim yine de tartıldım. 3 ünde de tartıldım. Biri 115.5 biri 108 yeni gelen de 111 gösterdi 😔😔😔

Tamam diyetisyene gittiğimden beri regl öncesi başlayan şişkinlik sonra regl dönemi ödemiyle savaşıyorum ama yine de bu değil yaaa 😔 farkındayım kıyafetlerimden ve mezura sonuçlarından incelme var.

Ben yarın sabah yeni tartıya göre herhalde +2 geleceğim diğerleriyle de tartılır atarım. Bundan sonra da son tartıyla devam ederim. P.tesi de diyetisyenden sonuç kağıdını isterim onu da atarım.

Ama çok üzgünüm çok özür dilerim sizi kandırmış gibi oldum. Kendimi de… keşke daha önce alsaydım tartıyı ne deseniz haklısınız😔
olsun canım üzülme

Sa ah kahvaltısına ek 1,5 tam buğday ekmeği yazmayı unuttum

Ara öğün öğle atistirmasi 2 hurma

2.5 litre yapamadım ne yazık ki :KK43:

Elhan Elhan
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20240223-214524_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20240223-214524_Samsung Health.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20240223-183851_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20240223-183851_Samsung Health.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20240223-183815_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20240223-183815_Samsung Health.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 25
Odem gitmiştirr o sporada gitmistir birinsan 3 ayda 11 kilo vermesi imkansız birsey yani kuzum
Bende bunu merak ettim benim 1 ay olacak diyet 29 da baya kilo verdim ama doğum yeni yapmıştım bebişim 4 aylık büyük ihtimalle ödem gitti bendende yoksa imkansız zaten ben doğumdan sonra çok kilo kaybı yaşamadım bundan sanırım bu fark

Bende bunu merak ettim benim 1 ay olacak diyet 29 da baya kilo verdim ama doğum yeni yapmıştım bebişim 4 aylık büyük ihtimalle ödem gitti bendende yoksa imkansız zaten ben doğumdan sonra çok kilo kaybı yaşamadım bundan sanırım bu fark
Evett evettt hamileden kalan bi ödemindirr ee bide emziriyosundurr ondanda çabuk gider benimde öyleydii bi alıyordum bi veriyordum genelde normalde asla 3ayda birinsan okadar veremez yanii okadar hızlı vermeklede iyi değil yani

Selam kızlar 😍bugün evlilik yıl dönümüm o yüzden biraz menüm şaştı 🙈
Kahvaltı 12.00 bir dilim ekmek bir dilim peynir domates salatalık
Öğle 16.00 detoks suyu bir elma
Akşam 20.30 ızgara tavuk ve patates kızartması ikram tatlıdan da birkaç kaşık aldım
Son olarak bir bira içip günü kapatacağım
Spor 40 dk Leslie 400puan 9100 adım 910 puan toplam 1310 puan sporla telafi etmeye çalıştım inşallah yarına çok artı çıkmam
Elhan Elhan Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım ❤️

Eklentiler

• IMG_0481.jpeg
    IMG_0481.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_0482.jpeg
    IMG_0482.jpeg
    60,4 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_0483.jpeg
    IMG_0483.jpeg
    61,5 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_0484.jpeg
    IMG_0484.jpeg
    60,4 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_0485.jpeg
    IMG_0485.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_0486.jpeg
    IMG_0486.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_0487.jpeg
    IMG_0487.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 24
İyi geceler hanımlar
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee 💙
23 Şubat menümü yazayım
Kahvaltı: 1 dilim siyez ekmeği, peynir, eski kaşar, zeytin, domates, salatalık, az roka maydanoz

Ara: saat 16:00 bir bardak sütlü neskafe, avuç içi kadar fıstık 2 hurma

Akşam :KK19:30 4 5 sıkım yumurtalı çiğköfte, bir tabak salata, patlıcan köz salata

Erken yatıp uyusam çok iyi olucak yorgunum uyuyamıyorum 🤷🏻‍♀️

Ellerine sağlık canım çok eğlenceli gerçekten. Belediyenin egzersizleri de bu şekilde ben çok severim kalabalıkla yapılan egzersizi daha eğlenceli daha motive😍
Herkesin vücudu farklı aama
Herkesin boğazını tutması aynı değil canım
Ben de yarın 78 olsam 10 kilo vermişim. 2,5 ayda . Sen kaç verdin canım?
Eki Görüntüle 3392049
Maşallah 🧿
Benim 5 ayda 8 kilo olmuş gibi
Ara verdin tekrar aldın belki full devam etmemissindir🤔
Aynen son 2 ay hariç çok gel git yaptım. Diyetisyene en başta yapsaydım çoktan mutlu sondu
Bende 24 Aralık'ta başlamışım 82.70le neredeyse 2 ay olmuş 8 kilo vermişim tam 🤭
Cordelia Cordelia
Ne güzel karşılamış beni Mthn83 Mthn83 ❤️❤️❤️
Eki Görüntüle 3392068
Nasıl sevinmisim gelmene 😍
Kızlar geç teslimatla yeni tartım geldi. Bütün günün yemesi içmesi vs artı yeni akşam yemeğimi yemiştim yine de tartıldım. 3 ünde de tartıldım. Biri 115.5 biri 108 yeni gelen de 111 gösterdi 😔😔😔

Tamam diyetisyene gittiğimden beri regl öncesi başlayan şişkinlik sonra regl dönemi ödemiyle savaşıyorum ama yine de bu değil yaaa 😔 farkındayım kıyafetlerimden ve mezura sonuçlarından incelme var.

Ben yarın sabah yeni tartıya göre herhalde +2 geleceğim diğerleriyle de tartılır atarım. Bundan sonra da son tartıyla devam ederim. P.tesi de diyetisyenden sonuç kağıdını isterim onu da atarım.

Ama çok üzgünüm çok özür dilerim sizi kandırmış gibi oldum. Kendimi de… keşke daha önce alsaydım tartıyı ne deseniz haklısınız😔
Canım hangisi ile başlarsan başla sonuçta o sana kendince bı ölçü verdi. Önemli olan senin mutlu olman. Benim tavsiyem. Diyetisyenle aranda çok zaman farkı olmayacaksa aynı kiyafetlerle hicbisey yemeden içmeden tartil. En yakın sonucu hangisi verecek bak bakalım. Ben diyetisyenden 1 saat sonra su içmeden tartildigimda aynı sonucu görüyorum. Ama arada su içer ara öğün yaparsam haliyle sonuç değişiyor.
Odem gitmiştirr o sporada gitmistir birinsan 3 ayda 11 kilo vermesi imkansız birsey yani kuzum
Kız Cordelia Cordelia 2.5 ayda vermiş işte 10 kg maşallah 🧿
Ben çok savsakladim kizginligim kendime. Benimde diyetisyenle başladığım 7 hafta oldu. 6 kg vermişim orada çok büyük bir kaybim yok

23 şubat Cuma

Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee

sabah roka salatalığın 2 haşlanmış yumurta, zeytin, peynir

öğlen 2 3 kaşık kıymalı ıspanak yemeği

akşam fırında cipura , brokoli karnabahar salatası

2.lt su
🧿💙💐afiyet olsun canım yarın güzel eksilerin olur inşallah
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan

23 Şubat 2024 Cuma

sabah 11.00
1 yumurta 1 yk yulaf ezmesi 1 yk karabuğday unundan peynirli 4 adet pankek çıktı. 3 ünü yedim
7 zeytin, 1 kk beyaz peynir, kapya biber, salatalık, 1 tk bal

öğlen 14.00
1 içli köfte

ara 16.00
1/2 tarçınlı elma, 1 kare bitter

akşam 19.00
menemen, birkaç adet pancar turşusu, 1 d. kinoa-siyez ekmeği, 1/2 d. çavdar ekmeği, 10 badem fındık

1,5 lt su
Afiyet olsun canım 💙💐🧿Güzel eksilerin olsun inşallah
Sa ah kahvaltısına ek 1,5 tam buğday ekmeği yazmayı unuttum

Ara öğün öğle atistirmasi 2 hurma

2.5 litre yapamadım ne yazık ki :KK43:

Elhan Elhan
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım 🧿💙💐Yarın güzel eksin gelsin inşallah
Sabah smoothie ödem atıcı

Ara bir bugdy çorba su 4 5 kaşık

Akşam biraz tavuk sote ve 4 5 kaşık firik pilavı iki kaşık yoğurt

Akşam kayısı çayı
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
💙🧿💐afiyet olsun kuzum 🧿Yarın güzel eksiler görürsün inşallah
İyi geceler hanımlar
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee 💙
23 Şubat menümü yazayım
Kahvaltı: 1 dilim siyez ekmeği, peynir, eski kaşar, zeytin, domates, salatalık, az roka maydanoz

Ara: saat 16:00 bir bardak sütlü neskafe, avuç içi kadar fıstık 2 hurma

Akşam :KK19:30 4 5 sıkım yumurtalı çiğköfte, bir tabak salata, patlıcan köz salata

Erken yatıp uyusam çok iyi olucak yorgunum uyuyamıyorum 🤷🏻‍♀️
Afiyet olsun balım 💙💐🧿Yarın güzel eksilerin olsun 🙏

X