Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Burdan gittikten sonra zayıf dönene hiç rastlamadım.. haydi gel çıtır olalım cok şükür iyiyim tabi ki şişman ve pişmanım.
Yaa keşke hiç gitmesek de zayıf kalsak dimi

Yaa olalım çıtır valla beni bırakmayın burda kalınca iyi oluyorum ben

23 Şubat beslenme listem
Zayif bir Dombili Elhan

Sabah midem pek iyi degildi o yuzden birsey yiyemedim

Saat 14 te
1 kase karnibahar kısır

15:30
sütlü turk kahvesi
20 adet kuruyemis

17:15
Pancar suyu(posalı olarak ictigim icin tok tutuyor)

Sahurda yumurta
İftarda da tavuk yerim bugunun eksik proteinini tamamlarim insallah

Eniyisi alişden sonra alın beni

Selam hanımlar
Sabah okula gittim sonra da eski iş yerine geçtim, hala ilişiğimi kesmediler, ufak tefek şeyler için git gel yapmak zorunda kalıyorum. Spora da o yüzden başlayamadım bu hafta ama bakalım önümüzdeki hafta çıkaracaklar artık inşallah bütün gün araba tepesinde geçiyor

Kahvaltı ve öğlen yemeği yapamadım koşturmacadan öğlen yeseydim baya kalorili bir şey yiyip bozacaktım o yüzden hiçbir şey yemedim.

Bugünü yine kahvaltılıkla kapatacağım

Önümüzdeki haftanın mamalarını hazır edeceğim haftasonu daha kolay olması için, inşallah daha düzene gireceğim ya haftaya bakalım

Haklısın canım . Adım atmaliyim . Elimden gelenin fazlasını yapacam insallah kendim için en yakın zamanda

Ah canim benim çocuklarım ikisi de çok küçük küçüğüm 1 yaş büyüğüm 2 buçuk ikisi de çok hareketli. Küçüğüm yürümeye başladı . Keşif dönemi diğeri zaten oyuncak fln sevmez sürekli evi karıştırır şimdi küçüğüm de ondan görüp aynilsrini yapıyor sürekli peşlerinde bitap dusuyorum artık . Çok şükür varliklarina tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…