Popüler Konu LenaG ile MasterFit

SLM kizlar nasilsiniz IS degistirmzk yaramadi adapte olamiyorum ne beyin kaldi ne guc.dunde gelemedim dunun menusunu paylasiyim

22/02/2024
Sabah 10 bir kahve
Oglen 13 :00 Somon baligi biraz sebze mini bir dilim cheskek
Aksam 18h iki tane tavuk kanati
1.5 litre su
Yedibin Adim

23/02/2024
Sabah 10:00 bir tane cruasan

Oglen 13:00 bir tane végéteryan kofte bir kepce haslama sebze uc mini patates haslama
Aksam 19h00
Bir kepce ispanakli yumurta
Iki litre su
Yedibin Adim Cordelia Zayif bir Dombili

Zaten tartı her zaman gıcık eder yanii istediğin eksiyi tartı günü göstermez de alakasız bir günde gösterir bunu yaşayan var mı
Ben yasadim ne Zaman tartiya gununde cikmadan eskide oluyorum Ama tarti gunu o eksi artiya donmus oluyor malesef
Bugunki ise giderken tartildim Sabah 64 4 geldim nerdeyse iki kilo vermisim sali gunune gore sali cok artidaydim cunki bakalim yarin ne cikicam

Teşekkür ederim Bu sefer geçen seferkiyle aynı kıyafeti giyip gideceğim eve gelip hemen tartılacağım bir şey yiyip içmeden ona göre bakarım artık. Sıfırdan başlayacağım bakalım

Kizlar fabrikadan cikip bir kantin isine girdim oglen yemegimi bedavaya yiyorum tatlisindan tut tuzlusuna cesit cesit seyler var genelde sebze vé yanina bir protein ekleyip tabagimi aliyorum Arti bir dilimde tatlisindan aliyorum iki gundur aslinda sinirsiz yeme sansim var.aksamlari dikkatli etmeye calisiyorum umarim ise yarar.su ritmimi oturtup IP atlama isine geri donmzm lazim

Merhabalar kızlar herkesler nasıl ben çok iyiyim biz eşimle ani bir kararla iki günlük bir tatile çıktık bugün pazartesi dönecez bu yüzden yarın tartı bildirmem biraz zor gibi olacak ama yinede bildirmeye çalışacağım bildiremezsemde kusura bakmayın nolur bu tatil bize iyi gelecek haftaya daha güzel başlayacam

Ceeeeeeeeeeee Cordelia Elhan

Anladımm kuzum hepimiz aynı vücuda sahip değiliz tabiikii

iyi akşamlar kızlar
bugün öğleden sonra alerjim fena tuttu. sürekli hapşuruyorum ve gözlerime kadar kaşıntı var. çok yordu beni
Geçmiş olsun canım.
Yok canım.niye kandırmış gibi olacaksın ki. Tartıdan tartıya fark olur bunu da herkes bilir canım
Önemli olan incelmek . Bunun da farkındasın zaten

Öğlen ve akşam yemeğini işyerinde mi yiyorsun hee birde kahvaltı var

Bende öyleyim genelde işte yiyorum bugün fuull işyerinde yedim

İyi tatiller

Iyi tatiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…