Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar geçmişi zar zor okuyorum yetişemiyorum sözde annemi abime yolculadim biraz rahat ederim dedim😕 şimdi de ustalar var çatıyı kapatıyoruz son katta oturuyorum bu sene aktı biraz eee dışarıda işlerim oluyor bu sefer akşam yorgunluktan erkenden uyuyup kalıyorum 🤩neyseki Sabah erken uyanıyorum bi göz atıyorum sizlere 😍🥰

Günaydın kızlar geçmişi zar zor okuyorum yetişemiyorum sözde annemi abime yolculadim biraz rahat ederim dedim😕 şimdi de ustalar var çatıyı kapatıyoruz son katta oturuyorum bu sene aktı biraz eee dışarıda işlerim oluyor bu sefer akşam yorgunluktan erkenden uyuyup kalıyorum 🤩neyseki Sabah erken uyanıyorum bi göz atıyorum sizlere 😍🥰
Bende çok uyuyorum bu hafta gözlerimi açamıyorum 😔

Kolaylikla hallolsun insallah🥰😘

Afiyet olsun canım 💙💐

Ne güzel giderken akşam biraz patlamışız 😅Afiyet olsun tatlım akşam kaçmasaydı süper menü olurmuş ama pes etmeden yarın yeni bir gün deyip devam ediyoruz 💙💐😘

Sağıl kuzum 💙regl olmuşsun canım bir kaç güne daha düzene girersin inşallah 🤲

Ekrandaki güzellik ve adımların muhteşemliği 💙🧿
Günaydın kaptanım💙

Sen merak etme, dün akşamı unutalım. ekstra bir şişkinliğim olmasa cumartesi eksime eksi katarak bildirim yapacağım
Bana güvenini şey etme diye dedim :confused:

21 Şubat menü
Sabah 10 gibi bir bardak kefir
Ogl den sonra 2 civarında
2 haşlanmış patates orta sayılır,
Haşlanmış yumurta 1 âdet
Kk peynir
2yk kavurma çökelek
Akşam
2 bardak ayran
Çayın yanına yarım Maraş çöreği ,küçük ve ince ben yapmıştım
Yürüyüş 11 bin adım 1100 puan Elhan Elhan Cordelia Cordelia Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
Screenshot_20240222-085612.png

Ustalar güzel bir iş cikarir da rahat edersin kuzum böyle düşünüp mutlu hissedelim napalim hissemize bu düşüyor. :KK51:
Dışarı işlerini eksik yanlış yap:sus: biraz yükün azalır kankişini dinle :KK69:

21 Şubat çarşamba

13:00
Portakal kabuğu reçelli yoğurt

14:30
Tatlı patates, normal patates, kereviz, balkabağı küpleriyle tavuklu çökertme ( yarım porsiyon, tavuk çok azdı)
2 normal dilim ıspanaklı mücver( un yerine yulaf koydum)

18:30
1 kaşık un helvası
2 küçük dilim ıspanaklı mücver

1 lt su
2 kupa çay
2 kupa kahve
1 kupa apaform

Yarım 3 günlük açlığa niyetleniyorum inşaAllah

Elhan Elhan Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili

Cordelia Cordelia tüm adım görüntülerini yarın atarım 🥰
Afiyet olsun canım 😘 Tavuk cokertmen bayağı sağlıklı :super:

Günaydın herkese çok güzel bi gün olsun inşallah 🙏
Elhan Elhan abla ben bişey dicektim. Yarın akşam bursaya gidiyorum 7-9 gün annemgile gideceğim o yüzden yarın sabah tartı fotomu çekip ctesi günü paylaşım yaparım ama yeni haftada ben takımlarda olmayayım bir hafta ara verip diğer hafta tekrar katılacağım inşallah 🙏

X