Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayyy bi zamanlar altın başak form ile sözde şekersiz fıstık ezmesi bir yedim.bir yedim üstüne kilo almıştım ayyy aklıma geldi bi anda bende patlagi çok severim ama az ile yetinemiyorum
Fistik diyoruz fistik😀 1 avuc fistigi ezsen 1 tk olmaz herhalde 😂 işte konu dur diyebilmek şükür o iradeyi olusturabildim🙏🏻
Geçen haftaki misafirlerimin doktor kontrolü var. Bugün bizdeler. :KK69:Arazi olabilirim .🥴
Saglikla yeni bulusmalara demiştim saglikli haberler alsinlar insallah🥰 kolay gelsin Elhanim🫶🏻😘
cips gibi dip sos yapıyorum yoğurtlu öyle yiyorum. Bir iki kere kahvaltıda denedim ekmek yerine ayy çok acıktım hiç doymamıştım.
Hmm herkesin mide kazinti sebebi başka işte 🥲 ben rice up aliyorum belki marka farkediyordur. Eti form falan i ih onlar aciktiriyor.

Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan Merhabalar . Ben aradan sonra moda giremiyorum. Biri yardım etsin bana lutfennn😭
12.30 yarım kaşarlı biberli tost
15.00 1 paket kare fındıklı çikolata 🥹
17.30 1 porsiyon pirinç pilavı ve kızarmış tavuk yanına salata ve turşu .
20.00 1 kase dakota cekirdek
2 litre su
Yapamayacağın birşey değil tatlım hemde kralını yaparsın sen bu işin 🙏Arada motivasyon kaybolur zannederiz ama o gitmez bırakmaz bizi o yüzden sende motivasyonunu bırakma hemen sağlıklı yaşam mantığına gir kuzum 🥰Sen değerlisin :KK60:
Günaydın kaptanım💙

Sen merak etme, dün akşamı unutalım. ekstra bir şişkinliğim olmasa cumartesi eksime eksi katarak bildirim yapacağım
Bana güvenini şey etme diye dedim :confused:
Günaydın şeker kız 💙bu akşam dün akşamı unutturacak menü atarsan unuturum :KK45:Anlaştık mı :KK5:
Tahin var canım yiyeyim hemen bende atı balı yedim şimdi

Omad ne canım o_O

Teşekkür ederim kaptanım ❤️

Düne göre iyiyim ama hafiften ağrıyor yine 😥

Teşekkür ederim canım ❤️

Amin canım 😀🙏
Bugün inşallah daha iyi olursun tatlım:dua:

Kizlar ben bugun 6 da bunlari yedim oruc olmak istedim Ramazan a hazirlik🌸
9:30 da sekerimi ölçtüm 97 çıktı bir de iftara yarim saat kala falan olcucem bakalim eskisi gibi bir düşüş olacak mi olmazsa bir bayram havasi olur bende😻

Eki Görüntüle 3391208
Afiyet şifa olsun ❤️ İnşallah şekerinde iyi seyreder.

günaydın hanımlar kusuruma bakmayın bir ütrlü bakamadım toparlnaıp tam iyileşir gibi oldum bebe hastalandı cuma yıllığa ayrılacaktım o yüzden bu iki gün işleri toplarlamam lazımdı mecbur bebeyi eltime bırakıp işe geldim canım takımım kusuruma bakmayın ilgilenemedim sizlerle :KK43:
Olur mu hiç kaptanım çok geçmiş olsun 💐

cips gibi dip sos yapıyorum yoğurtlu öyle yiyorum. Bir iki kere kahvaltıda denedim ekmek yerine ayy çok acıktım hiç doymamıştım.
Bak bu canim lenacim
Metro markette 40-45 tl

Eklentiler

• 1000055924.jpg
    1000055924.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 29
  • 1000055923.jpg
    1000055923.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 28
günaydın hanımlar kusuruma bakmayın bir ütrlü bakamadım toparlnaıp tam iyileşir gibi oldum bebe hastalandı cuma yıllığa ayrılacaktım o yüzden bu iki gün işleri toplarlamam lazımdı mecbur bebeyi eltime bırakıp işe geldim canım takımım kusuruma bakmayın ilgilenemedim sizlerle :KK43:
Çok geçmiş olsun Sizede Kolay gelsin su gibi bitirin işleri inşallah ❤️ 🌸

Arkadaşlar tam bir hafta oldu doktora başlıyalı.İki haftada bir kontrole gidicem.Sen yinede haftada bir kere aç karnına tartıl ve bana at dedi.Tartıldım ve sonuç:113 kilo çıktım.Şükür 3 kilo gitmiş.Ve bugün Regl dönemim başladı şişlikte var ben hissediyorum.Bugün Andulasyona giricem.Düzenli giriyorumki onunda biraz faydası olsun inşallah ❤️
Süper canım, çok sevindim 🥰🥰

X