Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet canım ben söylemiştim çok iyi yaptın haber vermekle tahlillerinin temiz çıkmasına çok sevindim şeker içinde dijyitun belki ilacını değiştirir yada doz ayarlaması yapar

Kilo verememe sebebin acaba porsiyon kontrolünden kaynaklanabilir mi

Arkadaşlar haftada bir gün serbest istediğim birşey yiyebilirsin(fast food kızartma hariç) 1 dilim sütlü tatlı yiyebilirsin demişti diyetisyenim ama ben yemedim.Canım istemedi.Yarın diyete başlıyalı tam 1 hafta dolucak.Çok şükür hiç kaçamak yapmadım.Ve güzel gitti.

Ben de beş gün oldu kaçamak yapmadım canım ama cuma günü evlilik yıl dönümüm eşimle yemeğe gideceğiz ordan da konsere. Yemekte ızgara et falan yer idare ederim konserde de bir bira içsem sorun olur mu bilmiyorum emeğim boşa gitsin de istemiyorum diyetisyen alkolü yasaklamıştı. Olmazsa kaçamak hakkını kullansam alkol olarak olur mu sence?

Elhan şöyle salatalarin kenarina falan fıtı fıtı ilistirivermelik nasıl amaaa
Eki Görüntüle 3390635
Metroya ilk gidisimde bakacağım tatlım. Kıtır olan her şey favorimdir. Salatanin cacigin yanına beş parça koysak bayağı gider.
Herkese merhabaaaa
Beni özlediniz miii
Merhaba wunder zayıflamayı kafaya koyduysa bir şekilde gelir diye bekliyordum. Aklında olan ne kadar ciss varsa cumartesiye kadar ye bitir olur mu Kampa gireceğiz seninle.
Afiyet olsun canım
Şimdiden gözün aydın canım
Elhan abla tam buğday unundan lavaş tarifi atmistin bana mesajlara baktım bulamadım rica etsem tekrar atar mısın
Tamam bitanem

Bilemiyorum
Ama bak yokluyorum hani aklım sizde hani bensiz zayıflıyorsunuz diye

İzniniz olursa cuma günü dahil olmak isterim aranıza efendim Elhan
Cuma tartısıni cumartesiye çektik canım.
Hepsini yetiştirdim, çayımı da demledim, misafir bekliyorum
Maşallah pratikligine hayranım.
Kızlar bakın size ne göstereceğim ikisi yan yana duruyorlar ve sonuç böyle delirazaaamm yeni çektim tok karnına ve giyinik olarak
İkisi de tuhaf kuzum. Bir de komşuda tartilsan
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun kankişim.
Sorunun giderildigine sevindim Ecem. Ozel Güvenlik' imiz gelmeyince üzülmüştüm. Cok şükür.
Kacamaksiz güzel bir menü afiyet olsun canım Gece 15 badem var ama sabaha kadar nöbet vardı sanırım.
Afiyet olsun tatlım.
Gece öğünü yapmayacağına sevindim. İnşallah miden kazinmaz. Afiyet olsun Ecem
Afiyet olsun kaptanım. Çok güzel bir menü.
Afiyet olsun canım

Totişimizi kaşiyoruz.

Alkol çok şişkinlik yapan birşey ama bilemedim şimdi ne diyiceğimi.Arkadaşlardan bilen yorum yapsın.

Elhan Zayif bir Dombili
Kahvaltı 2 kaşık menemen çeyrek simit çay
Ara 1 kase cacık
Ara papatya çayı
Ara kahve yanına elma yumurta kakao dan oluşan bir tarif yaptım beğenmedim 2 çatal aldım
Akşam 18:40 1 kase beyaz lahana çorbası
Akşam 19:40 közlenmiş patlıcan tavuk göğsü 4 büyük parça tavuk 1 dilim tbe 3 kaşık yoğurt
Biraz abartmışım sanırım akşamı
Su şuan 2 litre içmişim

Elhan Ben özel güvenliğim.Gece çalıştığım zaman gece 12 de ara öğün yapıyorum.1 incir 15 badem 1 kupa yeşil çay.12 saat çalışıyorum.Evdeysem gece öğün yapmıyorum Doktorum bu şekilde dedi.Çok şükür o yediklerini zorluyarak yiyorum listeye uymak için.Diyetten önce daha az yerdim.

Biraz dans et bir şey olmaz. 1-2 tane içersin diye tahmin ediyorum
Çok içeceksen ödem olabilir canım. Nice mutlu seneler diliyorum.

Oo ctesiye sıkı çalışıyorsun
İnşallah canım var gücümle uğraşıyorum 8 dk egzersiz yaptım nefes nefese kaldım
Her yaptığın egzersiz bi öncekinden kolay gelmeye başlayacak
Bence ilk 1 ay boyunca kaçamak tatil izin günü ödül günü vs yapma.

Oo ctesiye sıkı çalışıyorsun

Her yaptığın egzersiz bi öncekinden kolay gelmeye başlayacak

Bence ilk 1 ay boyunca kaçamak tatil izin günü ödül günü vs yapma.
Yapmam zaten canım istemiyor.Verdiği listeye uymak için yazılanları yiyorum o listeden daha az yiyordum normalde.Ödülüde doktor dedi zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…