Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben bugün salataya lakin yerine nar sirkesi koydum ama benim gastrit var insan kendine bunu yaparmı midemin ağrısından kıvrım kıvrım kıvranıyorum yürürken bile ağrıyor ilaç içtim geçmedi su ictim yok dahada geçmezse bir tatlı kasigi arı balı yiyecem belki o iyi gelir
Evde tahin varsa ondan ye bence canım iyi gelir ya da yoğurt ye biraz , yarın sabah aç karnına da ye bir kaşık tahin

Elhan Elhan Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
Kahvaltı 2 kaşık menemen çeyrek simit çay
Ara 1 kase cacık
Ara papatya çayı
Ara kahve yanına elma yumurta kakao dan oluşan bir tarif yaptım beğenmedim 2 çatal aldım
Akşam 18:40 1 kase beyaz lahana çorbası
Akşam 19:40 közlenmiş patlıcan tavuk göğsü 4 büyük parça tavuk 1 dilim tbe 3 kaşık yoğurt
Biraz abartmışım sanırım 🙈 akşamı
Su şuan 2 litre içmişim 🌱
Afiyet olsun canım 😘 Akşam öğününün karbonhidrat oranı az olduğu için bence gayet güzel. Dört büyük parça tavuğu abartmışsin evet :olamaz: midene yazık sadece 😁

Evet canım ben söylemiştim çok iyi yaptın haber vermekle tahlillerinin temiz çıkmasına çok sevindim şeker içinde dijyitun belki ilacını değiştirir yada doz ayarlaması yapar

Kilo verememe sebebin acaba porsiyon kontrolünden kaynaklanabilir mi
Olabilir canım bir de şöyle bir şey var bence ben normal veriyorum ama ilk haftalarda daha fazla vermem gerektiğini düşünüyor. 2.5-3 kg vermemi beklediği hafta ben günde 5 dilim ekmek yiyordum. Aralıklı oruç istiyorum diye söyledim en son hatta omad yapmak istiyorum dedim. Haftaya konuşuruz dedi.

Ben de beş gün oldu kaçamak yapmadım canım ama cuma günü evlilik yıl dönümüm eşimle yemeğe gideceğiz ordan da konsere. Yemekte ızgara et falan yer idare ederim konserde de bir bira içsem sorun olur mu bilmiyorum emeğim boşa gitsin de istemiyorum diyetisyen alkolü yasaklamıştı. Olmazsa kaçamak hakkını kullansam alkol olarak olur mu sence?
Ertesi gün sodaya limon sıkıp ic bol su ve normal duzene devam problem olmaz

Afiyet olsun canım 😘 Akşam öğününün karbonhidrat oranı az olduğu için bence gayet güzel. Dört büyük parça tavuğu abartmışsin evet :olamaz: midene yazık sadece 😁
Yani büyük derken uzun uzun kestim tavuğu 😅 belki kıvırırım ucundan 🤣 kalkıp evi filan yalandan süperiyim bari eriteyim 🙈

Tatlım evde beş litrelik su veya yağ varsa tartar misin aklıma takildi bu farklılık . :işsiz:
Tarttık doğru ölçüyor hatta 15 kg mama tarttık o da doğru. Tek aklımıza gelen bunlar maks 120 kg kadar tartıyorlar ya acaba ev tartıları 100 kg nun üstü olunca bir sorun mu oluşuyor dedik. Eşim de 100 kg üzeri onu da böyle saçma tarttı

Elhan Elhan Ben özel güvenliğim.Gece çalıştığım zaman gece 12 de ara öğün yapıyorum.1 incir 15 badem 1 kupa yeşil çay.12 saat çalışıyorum.Evdeysem gece öğün yapmıyorum Doktorum bu şekilde dedi.Çok şükür o yediklerini zorluyarak yiyorum listeye uymak için.Diyetten önce daha az yerdim.
Biliyorum tatlım.
👇👇👇
Sorunun giderildigine sevindim Ecem. :KK68:Ozel Güvenlik' imiz gelmeyince üzülmüştüm. :KK51:Cok şükür. :dua::KK200:

Kacamaksiz güzel bir menü afiyet olsun canım :KK60:Gece 15 badem var ama sabaha kadar nöbet vardı sanırım.

Ben bugün salataya lakin yerine nar sirkesi koydum ama benim gastrit var insan kendine bunu yaparmı midemin ağrısından kıvrım kıvrım kıvranıyorum yürürken bile ağrıyor ilaç içtim geçmedi su ictim yok dahada geçmezse bir tatlı kasigi arı balı yiyecem belki o iyi gelir
Geçmiş olsun canım. 🥺Bir kaşık tahin de iyi gelir.

Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan

21 Şubat 2024 Çarşamba

sabah 10.00
biraz kuruyemiş, 1 dilim ekmek ve peynir

öğlen 12.10
2 dilim peynir, 8 zeytin, simit, domates, biber, bal

14.30- 16.30 arası
2 küçük kuruyemiş bar, 1/2 tarçınlı elma, 1 tk fıstık ezmesi, 1 dilim ekmek ve peynir

akşam 18.50
1 servis kaşığı barbunya, 1 küçük kase makarna, salata, acı biber

ara 21.00
2 dilim armut, kabuk tarçın çayı

az sonra yeşil çay içerim.
1,5 lt su

baştan sona falso bir menü biliyorum. bugün sabahtan kan şekerim düşüktü. dolayısıyla modum da.... pazartesiden beri menülerim kötü

X