Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yine harikasınafiyet olsun tatlım
Süpersin Afiyet olsun tatlım
Nasıl oldun canım

Yapmam zaten canım istemiyor.Verdiği listeye uymak için yazılanları yiyorum o listeden daha az yiyordum normalde.Ödülüde doktor dedi zaten.
Aynen listene bağlı kaldığın sürece bol bol eksiler göreceksin
Sıkı çalışıp 1 kilo aldığımı biliyorum herşey çıkabilir
bende de oluyo bazen ya aç dolaştığım hafta çok az veriyorum falan. Vücut kitliyor bence kendini.
Canım bence sen hiç sayılara takılma. Listeni uygula( düzgün liste gelirse) sporu olabildiğince günden güne arttır zaten 1 aya 90 lara inmiş olursun o zaman daha sık tartım yapmaya başlarsın. Tartı işi ve diyetisyen işi seni strese sokuyor stres kilo vermeyi engeller.

Yumurta aşkina niye bu kadar az yedin tatlım.
Afiyet olsun.
Şimdi şöyle ablam dün ben biraz terelelliydim gece gittim tok olmama rağmen bişeyler yedim haliyle bugün kalktığımda tok kalktım. Oruç bile tutabilirdim aslında. O yüzden karnım acıkınca kahvaltı menüsü yaptım bi daha da yemedim

Sen yeter ki iyi ol canım Motivasyonunu en kısa sürede yakalaman dileklerimle
Afiyet olsun canım

Cordelia
Senin için geçmiş yaptım
Bu paylasimlar 2020 nin
Burayı seviyorum gerçekten destekciler çok güzel sağolsun herkes kalbini açıyor
Şuan bu halimden daha zayıfım
Bu elbiseyi 7-24 giyip gezebilirim. Hayatımda ilk kez böyle bişey gitmiştim çok seviyorum o yüzden

Eklentiler

• IMG_20240221_221757.jpg
    269,8 KB · Görüntüleme: 54

2 tane var canım biri yüksek biri düşük gösteriyor 2 saattir tartı arıyorum doğru ölçüyor mu peki hangi modeli ? Doğruysa ben de onu alayım. İsterse çince olsun yeter ki doğru ölçsün sinirim bozuldu

Canım 1 kilo bı paket al bakalım
İkisinde de 1 kg artış olacakmi
Kucağında bı tartil. Sana fikir verir en azından hangisi saçmalıyor

Pzt menüm
Yarımdan az tost meyvesuyu
Akşam20.00 1 küçük kase et haşlama
Su 2 lt
Salı menüm
Sabah11.00 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta domates salatalık tahin pekmez
Akşam19.00 4 sıkım antep köftesi ayran yeşillik
Su 1.5 lt
Bugünki menüm
Sabah12.00 yarımdan az tost çay
Akşam19.00 1 kase tavuk suyu haşlama
Su 2lt
Kızlar fena hastayım tost yediğim günler çocuklar arka arkasına iyilrşmedi hastaneye götürdüm o yüzden öyle oldu şu menüyü zor yazıyorum bende çok kötü hastayım kızlar dikkat edin Elhan Ceeeeeeeeeeee Cordelia

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…