Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gözün aydın canım torun baldan tatlıdır keyfiniz huzurunuz bol olsun

Estağfurullah lavişim. Sana etkisi olmuyorsa kontrollü olarak yiyebilirsin. Karbonhidrat oranı yüksek olduğu için sürekli tüketimde kilo almaya sebep olabilir dikkatli ol sadece.
Yazdım bir köşeye benim diyetim ve hedefim şimdi başladı 70 ten sonra benim için başlıyor zor kısım

Günlerden keten tohumu olmuş

Kızlar bakın size ne göstereceğim ikisi yan yana duruyorlar ve sonuç böyle delirazaaamm yeni çektim tok karnına ve giyinik olarak

Eklentiler

• IMG_0466.jpeg
    79,7 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_0462.jpeg
    52,2 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_0465.jpeg
    56,7 KB · Görüntüleme: 45

instgram da fitmuhendis diye bir kadın var sekeri varmış daha öncesinde yeme düzenini değiştirdikten sonra ilaç kullanmadan kurtulmuş. yaptıklarını paylaşıyor surekli güzel tarifleri de var bende yaparım arada. istersen bir bak canım. Geçmiş olsun

Bakarım canım sağol

Kızlar bakın size ne göstereceğim ikisi yan yana duruyorlar ve sonuç böyle delirazaaamm yeni çektim tok karnına ve giyinik olarak
Yok artık ya bu kadar fark olmaz yani bence yeni tartı al. Bizim tartıda da böyle sorun var çıplak tartılıyorum giyiniyorum tekrar tartılıyorum ustumdekiler kaç Gr bakmak için bı bakiyorum aynı çıkıyor şaka gibi yani üstümde kışlık baya kalın pijama var tekrar çıkarıyorum bir bakıyorum yarım kilo eksik. Hangisine güveneceğiz hiç bilmiyorum

Menüm
Sabah 1 yumurta ile Dukan krep 1 dlm kendinden dilimli kaşar (evde peynir kalmamış)
Ara ödem sökücü çay
Öğlen 4 YK ıspanak yarım kase yoğurt
Ara ananaslı yoğurtlu karışım
Akşam 5 tavuk köftesi 2 YK pirinç pilavı 2 bisküvi kurabiye
Su yok gibi bı türlü olmuyor
Adım 6100 adım ama bugün Spor yapmadım daha. Çok uykum var biraz uyuyabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…