Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok artık ya bu kadar fark olmaz yani bence yeni tartı al. Bizim tartıda da böyle sorun var çıplak tartılıyorum giyiniyorum tekrar tartılıyorum ustumdekiler kaç Gr bakmak için bı bakiyorum aynı çıkıyor şaka gibi yani üstümde kışlık baya kalın pijama var tekrar çıkarıyorum bir bakıyorum yarım kilo eksik. Hangisine güveneceğiz hiç bilmiyorum
Tanita istedim en iyi marka diye biliyordum ama yorumlarda gömmüşler nedense almadım.

Menüm
Sabah 1 yumurta ile Dukan krep 1 dlm kendinden dilimli kaşar (evde peynir kalmamış)
Ara ödem sökücü çay
Öğlen 4 YK ıspanak yarım kase yoğurt
Ara ananaslı yoğurtlu karışım
Akşam 5 tavuk köftesi 2 YK pirinç pilavı 2 bisküvi kurabiye
Su yok gibi bı türlü olmuyor 🙁🫣
Adım 6100 adım ama bugün Spor yapmadım daha. Çok uykum var biraz uyuyabilirim 🛌
Yine etiketi unuttum 🙄
Elhan Elhan Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili Cordelia Cordelia

60kiloyum 60kiloyum canim böyle birşey

1000055890.jpg 1000055893.jpg

Selamlar kızlar
Sabah
1 haşlanmış yumurta
Yesiilik
Havuç Lor peyniri
1 dilim çavdar ekmeği
Ogle
Tam bugday unlu pogaca
1 portakal
Aksam
1 kase corba
4 kaşık bezelye yemeği
3 çatal haşlanmış tavuk
Su 2 yi bulur
Spor
Yürüyüş 8.bin adım 800
100 ip atlama 250 puan sanırım
Toplam 1050 puan
Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Cordelia Cordelia

Menüm
Sabah 12.00
1 wasa, 1 haşlanmış yumurta birazcık peynir

Ara sütlü kahve
Akşam: ezogelin çorbası 1 kase
1 küçük kase etli patatesli bir yemek
1 kase yoğurt

Su 1 litre ama içicem
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee
Afiyet olsun canım 💙💐menü kaçamaksız çok güzel 👏🏻
Selamlar kızlar
Sabah
1 haşlanmış yumurta
Yesiilik
Havuç Lor peyniri
1 dilim çavdar ekmeği
Ogle
Tam bugday unlu pogaca
1 portakal
Aksam
1 kase corba
4 kaşık bezelye yemeği
3 çatal haşlanmış tavuk
Su 2 yi bulur
Spor
Yürüyüş 8.bin adım 800
100 ip atlama 250 puan sanırım
Toplam 1050 puan
Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım spor menü yine harika 💐💙

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Kusura bakmayın dün şifrem güvenlik nedeniyle kilitlendi.Güncelleme işlemi çok eski çalınan mail adresimeydi o yüzden dün bütün gün uğraştım ama başaramadım.Çok şükür bugün kadınlar kulübü cep telefonu WhatsApp ulaştım oradan yeni mailim güncellendi ve bende şifremi şimdi güncelledim.Çok şükür sayfama ulaştım.Sevgili Takım Kaptanları ve Sevgili Grup Arkadaşlarım İyi Akşamlar Diliyorum 🌸

Elhan Elhan 20 Şubat Salı Günü Günlük Listem.Sabah 10:00 3 dl.peynir,1 dl.Tam buğday ekmeği, Yeşillik,5 Zeytin,1 kupa yeşil çay.Öğlen 16:00 1kase tarçınlı yoğurt.Akşam 18:30 Akşam:5 köfte,1 kase cacık,1 kase limonlu salata,yarım domates,2 dilim tam buğday ekmeği.Gece :00:00 1 kupa yeşil çay,1 incir,15 tane badem.Gün içinde 12 bardak su içildi.20 dakika Andulasyona girdim.20 dakika tempolu yürüdüm Cordelia Cordelia

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Kusura bakmayın dün şifrem güvenlik nedeniyle kilitlendi.Güncelleme işlemi çok eski çalınan mail adresimeydi o yüzden dün bütün gün uğraştım ama başaramadım.Çok şükür bugün kadınlar kulübü cep telefonu WhatsApp ulaştım oradan yeni mailim güncellendi ve bende şifremi şimdi güncelledim.Çok şükür sayfama ulaştım.Sevgili Takım Kaptanları ve Sevgili Grup Arkadaşlarım İyi Akşamlar Diliyorum 🌸
İyi akşamlar canım

Elhan Elhan 21 Şubat Çarşamba Günü Listem: Sabah 05:30 Kahvaltı:3 dl.peynir,5 adet zeytin,2 dl.tam buğday ekmeği, Yeşillik,1 kupa yeşil çay.13:40 Öğlen:3 yemek kaşığı yeşil mercimek,2 dl.süzme peynir.Akşam 18:30 1 kase tarhana çorbası,Lorlu biber(2 kapya biber 4 kaşık lor peyniri 1 yemek kaşığı zeytinyağı ile kavurdum.1 bardak ayran,1 dl.tambuğday ekmeği.Gün içinde 8 bardak su içildi.Yatana kadar inşallah 12 bardak tamamlanıcak.Gece öğünü yapmıycam. Cordelia Cordelia 30 dakika tempolu yürüyüş yaptım.

Selam kızlar 😍 bugün de listeme uydum şükür 😍
Kahvaltı 12.30 2 haşlanmış yumurta bir dilim peynir bir dilim ekmek domates salatalık biber
Öğle yok
Akşam 18.00 tavuk sote bol salata
Spor olarak 40 dk Leslie 400 puan+ 4100 adım 410 puan toplam 810 puan
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Suyu bilmiyorum en az 2 litre vardır belki 3

X