Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yani bu iyimi kötü mü kızzz

Dukan birası içiyorum deseydin ne derdi acaba Bir abla da buradan soruyorgözler niye şiş kuzum nedir bu ablalardan çektiğin

Normal tam buğday ekmeği ile peynirli domatesli biberli neli seviyorsan yapabilirsin gayet lezzetli oluyor bence çok büyük bir kalori farkı da yok
Üç kaşık yulaf ezmesi bir kaşık yoğurt ve bir yumurtayı kariştırdım.Sonra yağlı kâğıt üzerine koyup tost makinasında pişirdim.Daha sonra üzerine biraz domates ve peynir ekleyip kapattım ve biraz daha pişirdim.Omlet gibi bir şey oldu yedim

Canım yulaf bazı aynı bir şey yapamazsın ama içine ben acuka sürüyorum,piliç jambon,domates dilimi ve kaşar ekliyorum tadı gerçekten güzel oluyor
Ben arasına domates ve peynir koydum ,ama harcına hiç tuz eklemedim sanırım o yüzden tadını pek sevmedim.Öneri için teşekkürler canım birdahaki sefer bu şekilde yapacağım

Olsun
Afiyet olsun anlamında afiyeti içinden söylemiştir
bencede
Çok iyi yapmışsın canım,arkadaşın çok şanslı senin gibi bir arkadaşı olduğu için.İnşallah o da sağlıkla istediği kiloya kavuşur
ben de şanslıyım sizler varsınız inşallah
Dukan birası içiyorum deseydin ne derdi acaba Bir abla da buradan soruyorgözler niye şiş kuzum nedir bu ablalardan çektiğin
ahahaha bardakla uyumlu olurdu bak regliyim ya Elhanım ondan şişim yaa ama normalde de japonumsu bi göz kapağı yapım var annem ilk evlendiğinde kiracı olduğu evde yan komşusu sebepsiz yere ondan nefret ediyormuş ve anneme şöyle diyormuş 'pis japon gözlü'

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…