Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Leyla gunesleniyor,aferin kız sana leyla🥰gözünü zor açıyor güneşten 😂 bi abla geciyordu da ne iciyon dedi yeşilçay dedim, olsun dedi... Niye olsun dedi ki 😂😂😂 hani yazik kahve bulamamis manasinda mi😂
1000055627.jpg

Kızlar diyetisyen yine aşırı ödemli olduğum için saçma sapan sonuçlar çıkıyor bu hafta liste vermiyorum dedi kilomu bile söylemedi 🤷‍♀️ beni serbest bırakmış
Kan sonuçlarımı görüp ona göre liste yapacakmış.
Ben de eve geldim bu saat oldu bir şey yemedim ay karar veremedim ne yesem diye
Sevmem ama dayanayım diyorum şu haşlanmış yumurta diyetini mi yapsam yaf 🤔
Canım bence şok diyet yapmasan daha iyi olur.Buradaki menülerden de yararlanıp bu hafta için kendine dengeli ve sağlıklı bir düzen getirebilirsin 🩷🌸🩷🥰

Leyla gunesleniyor,aferin kız sana leyla🥰gözünü zor açıyor güneşten 😂 bi abla geciyordu da ne iciyon dedi yeşilçay dedim, olsun dedi... Niye olsun dedi ki 😂😂😂 hani yazik kahve bulamamis manasinda mi😂
Eki Görüntüle 3389586
Olsun 🧿🧿🧿🧿🧿😘
Afiyet olsun anlamında afiyeti içinden söylemiştir

Selam kızlar nasılsınız 🥰🌸🩷🌸
Ben dün sabah ateş,mide bulantısı ve halsizlikle uyandım.Öğleden sonra doktora gittik.Serum ve ağrı kesici verdiler.Uzun bir geceden sonra çok şükür bugün daha iyiyim.
Bugün istirahat etsem iyi olacaktı ama kızın odasını bir elden geçireyim dedim.Mobilyaların tozunu aldım,tam dolabın kapağını silerken bir gümbürtü geldi aklım çıktı.Burada deprem oldu lambaya baktım bir şey yok ama o ses çok korkuttu.Salona gelmemle okulun sireni çaldı çocukları bahçeye çıkardılar yavrucuklar da çok korktular.Bir süre sonra hayat kaldığı yerden devam etti.Buna şükür Allahım bir daha göstermesin inşallah.
Çok geçmiş olsun neresi orasi🙏🙏🙏🙏🥺

Kızlar bi arkadaşım son bir senede 10 kilo almış.
boyu 167 82 kg olmuş.. yanıma gelmişti 8 gün önce kahvemizi içtik falan bana dedi ki ben kilo aldım yaa.. Ben de evet almışsın ama verirsin dedim. Herkes sen kilo almışsın şişmişsin nolmuşsun diyor sen ben ağzımı açmadan bişey demedin diyip teşekkür etti. Dedim yani belki bir problemin var anlatmakta istemiyorsundur ben seni sorgulayamam ki sen anlatacaksın ben dinlemeye hazırım.. evdeki problemler vs anlatmaya başladı dinledim sen bi git kan tahlili yaptır dedim. Hemen gidip yaptırdı insülin direnci çıkmış dahiliyeci diyetisyene yönlendirmiş bir sürü karışık şeyler tabi özel olmayınca detaylı da anlatmıyorlar. Tekrar yanıma geldi ben listelere baktım ona göre bir liste daha yazdım ona ve alternatifleri de ekledim çok mutlu oldu. Sabah tartılmış 79.5 çıkmış🥹🫶🏻 daha bir motive... Oglen yemegine yanima geleceko yuzden dukkana gecerken ona nohut dürüm yaptim kendime de nohutlu salata yaptim yanima aldim 🥗🌸
Eki Görüntüle 3389441
Eki Görüntüle 3389443
Eki Görüntüle 3389446
Çok iyi yapmışsın canım,arkadaşın çok şanslı senin gibi bir arkadaşı olduğu için.İnşallah o da sağlıkla istediği kiloya kavuşur 🙏🌸🩷🌸

Selam kızlar nasılsınız 🥰🌸🩷🌸
Ben dün sabah ateş,mide bulantısı ve halsizlikle uyandım.Öğleden sonra doktora gittik.Serum ve ağrı kesici verdiler.Uzun bir geceden sonra çok şükür bugün daha iyiyim.
Bugün istirahat etsem iyi olacaktı ama kızın odasını bir elden geçireyim dedim.Mobilyaların tozunu aldım,tam dolabın kapağını silerken bir gümbürtü geldi aklım çıktı.Burada deprem oldu lambaya baktım bir şey yok ama o ses çok korkuttu.Salona gelmemle okulun sireni çaldı çocukları bahçeye çıkardılar yavrucuklar da çok korktular.Bir süre sonra hayat kaldığı yerden devam etti.Buna şükür Allahım bir daha göstermesin inşallah.
Çok geçmiş olsun 💐 hem sağlığın için hem deprem için
Allah ülkemizi korusun

Fazla Proteinden ödem tutuyor olmayasin? Listelerin geneli nasildi protein agirlikli mi karb mi yoksa dengeli mi?
Yok canım bir sabah yumurta veya peynirim var bir akşam köfte veya sebze yemeğim var . Üstelik sabah akşam bromelain içiyorum o da fayda etmedi. Bence ben hareketsizlikten veremiyorum ama yine de dr a soracağım

X