Popüler Konu LenaG ile MasterFit

15.02.2024

Sabah yok

Öğle 12:30 4 yk yulaf,1 ölçek protein tozu,1 portakal,1 armut,çay

Ara 16:30 30 gr sarı leblebi, sütlü filtre kahve

Ayrıca 2 kupa sütlü filtre kahve

Akşam 20:00 2 kepçe tavuk çorbası, 2 kaşık mantarlı tavuk sote,2 kaşık bulgur pilavı,1 bardak ayran

2.5 lt su
4905 adım

Elhan Cordelia

Menüm
Sabah 2 rafadan yumurta
Ara 1 kase şekersiz komposto
Öğlen tam buğday ekmek tost 1 kase yoğurt
Akşam 2 köfte biraz patates kırmızı biber domates (hepsi fırında)
Sütlaç
Elhan
Düşününce çok yemişim gibi hissettim ama patates ve sütlaç bana psikolojik baskı yaptı sanırım. Çünkü listemde yoktular

İşte geldim burdayım
Öyle uzak kalmışım ki . Bugün bir bakayım dedim üyeliğim iptal olacakmış neredeyse
Çok iyi yapmışsın kuzum. Sen neler yapıyorsun emeklilik nasıl gidiyor

Hoşbuldum
Ne iyi ettin de geldin.
Yıllardır emekliymişim gibi hissediyorum. Güzel gidiyor. Sende var mı bir değişiklik. Kilo varsa gel eritelim

Afiyet olsun kaptanım. Patates kızartma olmadığı için korkma. Sütlaç da minik kaseyse inşallah sıkıntı olmaz.

Afiyet olsun canım Çok güzel bir menü.

Geçmiş olsun canım. Kalple ilgili bir ilaç kullanıyor muydun Şaşirdim ve çok üzüldüm. Süreç olumlu olur inşallah

Vallahi anlattım hergün yürüyüş yaptığımı o yuzden takıp edelım dedi kas erimesi ile ilgili olabilir dedi veya devam ederse ilik falan filan neyse
Tatlım başka bir doktora git lütfen. Kas erimesi fiziksel aktivite azlığı yüzünden olur. Bir de yetersiz protein alımında. İyice aklım karıştı kim bilir seninki nasıl karışmıştır.

Afiyet olsun fridacim. Çok güzel bir menü.

LenaG Elhan

15 Şubat 2024

sabah yok

öğlen 12.00
tavuk kavurma, 3 yk bulgur pilavı, salata

ara 14.30-16.00
15 kuruyemiş, tarçınlanmış 1 küçük elma

akşam 19.00
1 kase sulu köfte, 3 yk bulgur pilavı, yeşil salata

ara
1/4 elma, 1/2 kk tahin helvası, 3 yk baharatlı ev yoğurdu

1,5 lt su

Şansın bol iraden güçlü olsun canım

Afiyet olsun canım yine gayet başarılı bir menü

Geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…