Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cordelia Cordelia

11 şubat pazar günü saati takmadım evdeydim. sporda yapmadım. ev içi hareketim var sadece.

12 şubat 11.280 adım
13 şubat 11.548 adım
14 şubat 12.389 adım

sporthealth-2-20240214-211057.jpg sporthealth-1-20240214-211048.jpg sporthealth-0-20240214-211038.jpg

Kadıköy çarşıda bir yer tüm kupta tatlı ve donut fiyatlarını indirmiş tek fiyat yapmış bir de dışarı sergilemişler tepeleme onları rengarenk donutlar,berlinerler,magnolialar… kapış kapış da alıyordu insanlar. Koşarak geçtim önünden.
Her sene pasta yapardım 14 şubat ta ilk kez bu yıl tatlı namına hiçbir şey yok ahahaha 💪
ayy orayı biliyyorum yaa. geçen ay ilk diyete başladığımda kadıköye kitap almaya gitmiştim bende önünden geçerken eridim resmen o nasıl dükkan öyle vitrini gel beni ye diyo en sevdiğim tatlılar vardı waffle Berliner vs. eşim dedi gel oturup bişeyler yiyelim burda ama ben hayır dedim ve koşarak uzaklaştım. o günden sonra hiçbişe canımı acıtmıyor:KK70::KK70:

Evdeki bayat ekmek ve pogacalari robottan geçirip gözleme yapacağım birazinida buzluğa atıp pizza yaparım. Ziyan olmasın günah
Haftasonu yapsana
Canim tadina bakmam lazimdi kacamagi mi yapmak istiyor?
epeydir göremedim oraları kış da olduğu için, umarım güzel bişeyler yaparlar avcıların sahilini o kayaları koyduktan sonra bozdular bence büyükçekmecenin denizi daha güzel görünüyor

neden acaba özelikle yaş mama kutusunu açar açmaz hemen gelmesi lazım ne olduğunu bulabildin mi?

benimkide hasta 10 günü geçti büsürü iğne ilaç hala iyileşmedi, bugün tekrar veterinerini aradım gel antibiyotik yazıcağım dedi idrar yolları rahatsız kumu dışına işiyor :KK43:
Canim az su iciyor olabilir mi kedin? Suyunu takip ediyor musun?
Gardrop açık bulursa benimkiler içine girip en arkaya ilerliyor ki bulup çıkarmayalım, kaç kez içinde unuttuk
Benim Pakizede tencereleri yerlestirirken hemen oraya giriveriyor çık kız diyom kikekekeke diyor😂

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Sabah 1 bardak limonlu su
12;30 1,5 haşlanmış yumurta 1 dilim kaşar 1 kaşık acı sos 2 dilim tbe yeşil çay
Ara kahve ceviz 2 adet
Ara 15;30 coleslaw kiraz saplı çay
Akşam 19:28 çay yanı gibi olsun istedim tavuk göğsü 4,5 parça uzun coleslaw salatası kalmıştı ondan közlenmiş kırmızı biber yoğurtlu tb ekmeğin yarısı 🥰
Ben suyu çok sevdiğim için yatana kadar içiyorum
Coleslaw marka mi canım
Haftasonu yapsana
Canim tadina bakmam lazimdi kacamagi mi yapmak istiyor?

Canim az su iciyor olabilir mi kedin? Suyunu takip ediyor musun?

Benim Pakizede tencereleri yerlestirirken hemen oraya giriveriyor çık kız diyom kikekekeke diyor😂
Yok bacii bu evde 3 boğaz daha var . 2si okula gidiyor. Ben ne yiycem o ne yiycek valla darladi bu ara. Aha yarın öğlen sebze götürmem gerek ne goturcem🙄
Bebeler beslenme isteyecek. Eşim kahvaltı isteyecek. Poğaça sabah ve beslenme öğününü çözüyor. Bende kendime bakıyorum 😍
Ama yapmadım hiç halim yok yatsam iyi olacak boğazım çok ağrıyor 🙁

epeydir göremedim oraları kış da olduğu için, umarım güzel bişeyler yaparlar avcıların sahilini o kayaları koyduktan sonra bozdular bence büyükçekmecenin denizi daha güzel görünüyor

neden acaba özelikle yaş mama kutusunu açar açmaz hemen gelmesi lazım ne olduğunu bulabildin mi?

benimkide hasta 10 günü geçti büsürü iğne ilaç hala iyileşmedi, bugün tekrar veterinerini aradım gel antibiyotik yazıcağım dedi idrar yolları rahatsız kumu dışına işiyor :KK43:
Aaaa çok geçmiş olsun. Kıyamam 😔

iyi akşamlar herkese :halay:

LenaG LenaG Elhan Elhan

14 Şubat 2024 Çarşamba

sabah yok

öğlen 11.50
2,5 kuru kayısı

12.10
baharatlı 1,5 kemiksiz baget, küçük kase avokadolu karışık salata

ara 14.30
tarçınlı küçük elma, 1 yk granola

ara 16.10
2,5 ceviz, 2,5 kuru kayısı

akşam 19.00
3-4 yk soğanlı baharatlı tavuk bagetten kavurma
3-4 yk mercimekli bulgur pilavı
roka, pancar turşusu, 2 yk ev yoğurdu, 1tk bal (macun)

ara 20.30
1/2 kk fıstıklı tahin helvası (şekersiz, hurma suyuyla yapılmış)

şimdi naneli bir tür siyah çay içiyorum.

1,5 lt su

bugün kan şekerim dalgalıydı. o nedenle kısa aralarla yedim. zaten wc yine yok. belki ona faydası olur.
Ben ekmek yediğimden beri wc normale döndü

Coleslaw marka mi canım

Yok bacii bu evde 3 boğaz daha var . 2si okula gidiyor. Ben ne yiycem o ne yiycek valla darladi bu ara. Aha yarın öğlen sebze götürmem gerek ne goturcem🙄
Bebeler beslenme isteyecek. Eşim kahvaltı isteyecek. Poğaça sabah ve beslenme öğününü çözüyor. Bende kendime bakıyorum 😍
Ama yapmadım hiç halim yok yatsam iyi olacak boğazım çok ağrıyor 🙁
Ilac kullanıyor musun boğaz için?

X