Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İnşallah o süreç de kolaylıkla akıp geçer ve en sağlıklı zamanları olur

Şubat sonu 77 olmak

Çok haklısın canım. En güvenli spor yürüyüş sanırım. Videodan yapılan egzersizlerde önce hocaların açıklamalarını okumalı-dinlemeli sonra yapılmalı. Bi anlık hatanın bedeli fazla olabiliyor malesef

Birde normalde doğumdan sonra hemen doğum kilosuna inilir ben niye bu kadar uğraşa kadar hala inemedim anlamadım doğumdan sonra çok fazla kilom gitmedi ondan mı acaba çok üzülüyorum kendimi çok rahatsız hissediyorum bu konuda yani normal kilom 65 67 iken bu rakamlar hayal gibi geliyor 70 bi inebilsem gerçekten biraz belki yine 70 de iyi benim için bide benim kas oranım yüksek ondan mı zor veriyorum

ohhhh Allahımmm bu ne güzel haberrr çok şükür çok ama çok sevindim canım. Allahım dermansız dert vermesin insa birsey çıkmaz kuzum

13 Şubat Salı

12:40
Bikaç etsiz çiğköfte ( marul dürüm)
1 dilim kaşar peyniri
1 parça değişik peynir ( marul dürüm)
2,5 domates

17:00
2 küçük dilim şekersiz kekimsi bişey

17:45
Altı üstü kaşarlı brokoli
Biraz çekirdek

1,5 lt su
2 kupa kahve ( belki 3 olur)
1 kupa siyah çay
1 kupa apaform ( belki)

Elhan Mthn83

Bugün ağrım az, 15 dakika yürüdüm, biraz daha yürüyeceğim, 00:00 da yollarım

Canım çok uzak değilsin normal kilona...15 kilo vereceksin böyle çok gibi geliyor belki hedefine yaklaştıkça fazla da değil göreceksin.

ohhhh Allahımmm bu ne güzel haberrr çok şükür çok ama çok sevindim canım. Allahım dermansız dert vermesin insa birsey çıkmaz kuzum
Ben de. Mutluluğumu anlatamam. Herkes şifasını bulsun mutlu olsun inşallah. İyi ki siz varsınız eşimin haberi bile yok mevzudan. Arkadaşlarımın da. Burada paylaştım sonra ferahladım.

Afiyet olsun canım su varmı
Afiyet olsun
Bu arada emzirdiğim için akşam erken yemek yemeyi kesiyorum ya yatmadan veya geç saatte 1 bardak kefir içsem sorun olmaz dimi yoksa sabaha kadar içim geçiyor oğlum emdikçe
Bence bişey olmaz ev yoğurdu olur kefir olmazsa.
Karışık bir menü değil canım sadece patates ekmek olmamış diyebilirim. Su varmı
Ben çokmu uçmuşum
Ablacım ay başında sabit kalmak istiyorum demiştin. Şuan ki kilon uçmuş olabilir ama sen ucmamistin
Değişik bı menu değişik bir peynir ve değişik bir kek ile uyumlu
Afiyet olsun

Canım benim şuan ki kiloma ben ameliyat olarak inmistim. İlkkez kendi çabam ile iniyorum ve ilkkez 69 u göreceğime inanıyorum. Eşimde inanıyor fark ettirmesede. Çabalama boşuna diyen adam yok şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…