Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Lcw orada her sey var

HM den alabilirsin hem kaliteli hemde güzel süslü kıyafetlerde var.

Kızlar ortopedi doktorunun önünde sıra bekledim de bütün gün size bikaç şey söylemeye geldim. Bu ip atlama biraz tehlikeli bişey bi kadın çok atladığı için ameliyatlıkmış şu an o yüzden burda çok ip atlayan arkadaşlar var uyarmak istedim dikkatli olun. Kalori yakıcaz diye sağlığınızdan olmayın. Allah kimseyi ortopedilere düşürmesin hastaneye düşürmesin.

Allah korusun. İp atlamak zor. O yüzden puanı yüksek. Umarım kimseye bir şey olmaz

Ben yazıyorum arada :) ipe uygun ayakkabı lazım, öncesinde ısınmak lazım vs vs ve uzun vadede her türlü zorlar . Güzel kalori yakıyor ama işte zor baya

Ben de menümü yazayım
Kahvaltı : yarım haşlanmış yumurta, 1 lokma ekmek, 1 tane incir reçeli, 1 çay kaşığı kaymak

Öğlen-akşam: beğendili tavuk sote, salata

Dışarda olduğum için dışarda yedim hala eve ulaşamadım

Su pek içmedim ama yatmadan önce 2 lt ye tamamlamayı düşünüyorum
adım: 4000

İyi aksamlar

13 Şubat beslenme listem
Mthn83 Elhan

10:15
1 riceup pirinc patlagi
1 yk labne
3 ceviz
Salatalik,domates

13:00
Yogurt ve moms granola karisimi seftali ekledim

14:30
Minik havuc

16:00
4 badem,1 pekan cevizi,20 gr hindistan cevizi cipsi
Kakaolu tarcinli turk kahvesi

17:30
70 gr haslanmis nohut ekledigim yeşil salata, çeyrek lavaş

2.5 lt su ictim

Afiyet olsun Özellikle ham incir reçeline bayılırım

Afiyet olsun Kendini böyle iyi hissediyorsan güzel tabi sanki gün içinde biraz az olmuş belki ara öğün mü eklesen
Ayaklarına sağlık
Canım bu kadar yerken bile artı geliyorum anlamadım şaşırdım ne yapayım teşekkür ederim
Allah korusun ben çok nadir atlarım bi arkadaşım futbol oynuyor bi anda ayaktaki temtom koptu aşil da diyorlar bazen ip atlarken o arkadaşım aklıma geliyor ya koparsa diye hemen bırakıyorum

doğrudur canım. özellikle kilosu fazla olanların koşmaması ve zıplamaması gerekli. çünkü bir anda dizlere müthiş ağırlık çöküyor. ayrıca kalp çevresi yağlı olduğu için kalbi daha zorluyor her spor herkese uygun değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…