Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hoşgeldin canım bol eksileirn olsun inaşllah

leyl favorimsin ya ama bende bilmiyordum 18 yaşında oğlun olduğunu menünde harika canım

Normal beslenmeye başladım dıye fos giden bi kiloydu bence ya

Fellas ismi markanın kendisi burada ty hb de var ama orada bilmiyorum ki Türk bakkalı varsa vardır belki

Hiç duymadım burda
Kardeşlerime söyleyeceğim, arada bizdede konusu geçiyor, her ne kadar Türkiye’de de olsalar güvenilir olması gerekiyor

Çok mu yağ olmuş
Onda ne var ki, normalde yemeklerim daha yağlı olur, kahveyi yağlı içerim, geriye dönüp bakınca yağsız bişey göremesem de genelde hiçbir diyetimde yağı kesmemişimdir

Günayyydın hanımlar

Diyetisyene gidiyorum ölçüm günüm bana şans dileyin göreceğiz bakalım ak koyun kara koyun neymiş. Tartımı değiştirmiştim en son kilomu onla çekmiştim lütfen doğru olsun sabah çok mutlu etti beni inşallah doğrudur Allah’ım lütfen

Cuma menüm
Sabah11.00 1 tb ekmek 1 haş yumurta az peynir domates salatalık 1 çatal reçel
Akşam19.30 yarım karnıyarık 1 kase cacık yarım tb ekmek
Su 2 lt
Cumartesi menüm
Öğle 13.30 1 avuç içi kadar kısır ayran
Yarım poğaça 1 küçük dilim ağlayan pasta(misafirliğe gtmiştik)
Akşam hiç bişe yemedim
Su 1.5 lt
Elhan Mthn83 Cordelia

11 Şubat Pazar Menusu
10.00
5yk yumurtasalatası avokadolu ve corekotlu+ 4 zeytin,1 yk lor, 3 dilim ekmek+2 ceri 2 dilim salatalik
13.00
1kupa sutlu kahve+ 2 dikdortgen yulafli bar(yulaf+chia+dutkurusu+ayekirdegi+kavakcekirdegi+tahin+pekmez)
17.00
5 yk etli bulgur pilavi ,5 yk ispanakli yogurt 1 dilim ekmek
20.00
Kendi hazırladığım bar 1 dikdortgen ince dilim

Su 2 lt
spor
Adım 6569 ....656 puan
malesef spor ne kadar istesemde olmadı anca dısariya çıktım bu adımlari attım

LenaG
Cordelia
Elhan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…