Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun fezocum. :KK60:
Eşin tuzak kurmuş olabilir yemen icin:KK53:
Bence olmuştur fezom etli pideyi güzel yapar :63:
Bu eve taşınalı 3 sene oldu, 3 senedir fırında yaptığım hamurişi olmuyor, suçu fırına yükledim, bazen hamurum kabarmıyor, bazen muhteşem kabarıyor ya şekil veremiyorum, altı üstü poğaça, yapması en kolay hamurişi olmasına rağmen yok anacım olmuyor 😔
Yahut sert oluyor, dünkülerin tadı çok güzeldi, peynirlilerim hamur olmuş, kayık şeklinde olanları masaya çıkardım, yuvarlak olanları ikram edemedim😔
Etlinin tadı muhteşemdi, küçük oğlum çok beğendi, büyük peynirli çok güzeldi dedi
Eşim hakkını kaybetti, daha fikrini sormayacağım😁😁, hamurum olmadıysa içidemi olmadı, hep olumsuz söylenir mi?

Pazartesi kahveleri benden olsun ❤️

1707723193805.jpeg

Selam kızlar,

Ardı ardına gelen zor günler yüzünden maalesef motive olamadım ben ara ara geldim ama gittim hep. Önce babama kalp pili takıldı ardından ben grip oldum geçmeyen öksürükler yüzünden ciğerimde kitle olduğunu öğrendim . Öksürük iÇin kortizon tedavisi vesaire gördüm derken artık en aZından yaza daha fit girmek için aranıza tekrar katılmak istiyorum. Yarın yeniden başlayacağım diyete.
çok geçmiş olsun babanıza ve size❤️
hosgeldinizşurda Marta ne kaldı Mart demek bahar demek 🌱🌿🍃🌻
insa beraber verelim

Süt karşıtı doktorlar haklı gibi :KK51:
Aslında benim kan grubumda: sütlü tatlı yenecekse üstüne tarçın dökülmeli yazıyor, bi sevemedim tarçını
Daha kolay kolay yapmam, olaki yemem gerekirse tarçınlı deneyeceğim
Bariz belli etti, dışardan birinin bile farkedebileceği bi şişlik oldu

Afiyet olsun canım 😘 akşama kadar çok iyi
Akşam biraz coşmuş muyuz 🥺 Sahlep le çikolata içini baymadı mı ?
Asitli içecek ne yalan söyleyeyim ben de seviyorum özellikle kola zero ama onları içince 1 saat sonra bir şey yememişim gibi acıktırıyor.
Evet eşim yoldan çıkardı beni ama bugün telafi ederim 😶

Meyve biraz fazla sanki onun dışında güzel
Benim menüye benzediği için öyle diyorum 🙄

Ooo :KK76::KK76::KK76:
Kaptanlık yaramış 😍😍😍😍
Baştan yarat ellerimi baştan yarat gözlerimi Tanrım beni baştan yaraaaaaattttt🎶🎶🎶

Benim tüm parfümleri küçüğüm sıkıp bitirdiği için Bim den aldım emotion aldım. Teyzem Farmasi yapıyor o getirdi 🙄
Bana genelde son sıkılmak kalıyor 😅

Benim babam ve kvld de almaz koku. Ev yansa duymazlar 🙄

Baciiii kapanış olmamış sankim sen ne diyorsun bu konuda 🙄

İyi yaptın hoşgeldin tekrardan. Koşar adım olmasada usul usul gitsin düzenli gitsin yeterki gitsin 😍

Çayın yani Allah ne verdiyse diyince gözümde canlandı kıskaca maziiii :ıslık::ıslık::ıslık:

Bacım ya ben 😭😭😭
Akşam kaçta yapıldı bu balık güzel menü 🧿
Sporuda varmı bunun 🙄
Olmadi valla canim bende pismani dikkat edeceğim daha çok eşim yoldan çıkardı aklımda yoktu :KK43:

Süt beni mahveder
Sırtımda bir sürü şişlik sivilce çıkar wc problem olur egzama artar vs.
O yüzden yulaf ve badem sütü alıyorum onlar da çok pahalı malesef
Sivilceye denk gelmedim, sırtında nasıl şişlik olur, neye benzer, wc problem olacak gibi oldu, neyse kurtardık ( bozma gibi oldu, gaz çok yaptı, kremadan diye tahmin ettim)

KATILIM FORMU

ADINIZ: Asuman
YAŞINIZ:49
BOYUNUZ:1.73
KİLONUZ:en son 115 (bir kaç gün önce tartılmıştım)
HEDEF KİLONUZ: ikili rakamlara düşmek son beş yıldır üçlü hanelerdeyim
MEDENİ DURUMUNUZ: evliyim
MESLEGINIZ: Gayrimenkul danışmanı ve restorant kafe işletmeciği
ÇOCUK SAYISI:2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: kendimi bildim bileli
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: şu ara belirgin birşey yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: daha sağlıklı olabilmek
Hoşgeldiniz umarım istediginiz kiloya ulaşırsınız 🤲🥰

Yeni çok yüzler var kendmi tanıtayım dedim :)

ADINIZ: Elif

YAŞINIZ: 30

BOYUNUZ:160

KİLONUZ:85,4

HEDEF KİLONUZ:55

MEDENİ DURUMUNUZ: bekar

MESLEGINIZ:muhasebe insan kaynakları yazar

ÇOCUK SAYISI:0

KİLO ALMA NEDENİNİZ: yemeyi sevmem 🤣😂

SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:insülin direnci hashimato tiroidi

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ : sağlıklı olmak
Şaka gibi deyil mi, yemek yemeyi bende sevmem, niye yeriz acaba ve niye kilo alırız, çok saçma
İnsanların saatlerce uğraşıp zaman harcadıkları yemekler yarım saat içinde yeniyor 😖
Ve bütün gün sofra kur, topla, yıka, kaldır, yemek yap, topla, yıka, kaldır😔

Mavi Takım

Kaptanınız Lisbeths in yeni nicki LenaG LenaG olmuştur. Etiketlerde dikkat edelim.

Kırmızı Takım LisbethS nickini LenaG LenaG olarak değiştirdi. Dikkat edin. Kandırılmayalım. :)))
@Mthn83Kırmızı Kaptan
Cordelia Cordelia Kırmızı
@Leyl35Kırmızı
@serap911Kırmızı
@CeeeeeeeeeeeeKırmızı
Elhan Elhan Kırmızı
@badem000Kırmızı
@s i d e l y aKırmızı
@minerva1988Kırmızı
@-Murphy-Kırmızı
@Margaret HaleKırmızı
Beth18 Beth18 Kırmızı
@Tesnim1903Kırmızı
@Jasminium84Kırmızı
@Limoni026Kırmızı
@HuzuRRRKırmızı
@YsmnondrKırmızı
@kumsal68Kırmızı
gezegenfeza gezegenfeza Kırmızı
@trueliving_Kırmızı
Of maviyi kızımdan sonra çok sevdim ipeğim fistigim🩵💙maviye aşık fındikim😍 bende dedim kaptanım kimdi buldum cevabı😍 teşekkürler 😘

Bu cumartesinin tartisi canim. Bide hep disaridaydik hep ondan oldu. Pazartesiyle birlikte basliyorum saglikli beslenmeye

Hosgeldin canim. Ne oldu gecmis olsun?

Evet kaptanim ama artik saglikli beslencem soz

:KK70: :KK70:

:KK70: :KK70:
Kahvaltıya kaç kişi gittiniz, bizde bir yerde 1 aylık temizlik maaşı bıraktık (görümcemin oğlu ödedi) hala içim yanar, kalabalıktık ama yinede altı üstü kahvaltı yani, bari et yeseydik dediydik

Kahvaltıya kaç kişi gittiniz, bizde bir yerde 1 aylık temizlik maaşı bıraktık (görümcemin oğlu ödedi) hala içim yanar, kalabalıktık ama yinede altı üstü kahvaltı yani, bari et yeseydik dediydik
2 cocuk 2 yetiskin yani cocuklarda bir sey yemedi evde yemislerdi kizim birqz peynir yedi oglumda cikolatalu ekmek bu kadar ben de ac kalktim. Esimle sonra konustum ben de ac kalktim dedi :) bari doymus olsaydik :KK70:

X